Udalosti v kocke
Oznam ubytovateľom Tlačiť Email
od 1. decembra 2008, Manuál

ImageObec Ždiar Vám ponúka od 1. decembra 2008 pre skvalitnenie služieb a rýchlu komunikáciu medzi ubytovateľom a klientom na doméne www.zdiar.sk v sekcii "Voľné ubytovacie miesta" propagáciu Vášho ubytovacieho zariadenia.

Viac informácií
 
STRACHAN SKI CENTRUM Tlačiť Email
Lyžiarske stredisko STRACHAN SKI CENTRUM v prevádzke od soboty (27.12.2008)
- 3 lyžiarske vleky, požičovňa, bufety - Ski a Terasa, lyžiarska škola
Srdečne Vás všetkých pozývame !!!
 
Vianočný nohejbalový turnaj „O putovný pohár starostu obce“ Tlačiť Email
28. decembra 2008, Fotoalbum

ImageV nedeľu 28. decembra 2008 sa v priestoroch telocvične základnej školy odohral nohejbalový turnaj „O putovný pohár starostu obce“. Päť družstiev nadšencov športu súťažilo medzi sebou a svoje majstrovstvo predviedli vo vzájomných zápasoch. Víťazom turnaja sa stalo družstvo „ŤAŽBÁRI“.
Ďalej...
 
Poľovnícke združenie nezabudlo na našu zver Tlačiť Email
ImageAni ždiarski poľovníci nezabudli na našu zver počas vianočných sviatkov a priniesli im do krmelcov z darov štedrovečerného stola. V zimnom období je veľmi dôležité prikrmovanie zveri, aby zver bola v dobrej kondícii a mala lepšiu šancu sa ubrániť pred predátormi ako sú vlk, rys, medveď, ale aj odolať drsným prírodným podmienkam Tatier. Aj takýmto spôsobom pomôžeme zveri, aby sa zachovala pre ďalšie generácie a skrášľovala našu prírodu.

Členovia poľovníckeho združenia
Ždiarska Vidla
 
Vianočné posedenie Tlačiť Email
19. decembra 2008, Fotogaléria

ImageV Goralskej krčme sa 19. decembra 2008 stretlo na vianočnom posedení vedenie obce a obecné zastupiteľstvo s občanmi a ich rodinnými príslušníkmi, ktorí úzko spolupracujú s obcou. Ing. Pavol Bekeš, starosta obce, všetkým poďakoval za spoluprácu a poprial veľa zdravia, šťastia a úspechov do nového roku 2009.
 
Vianočné stretnutie seniorov Tlačiť Email
19. decembra 2008, Fotogaléria

ImageV piatok 19. decembra 2008 sa uskutočnilo vianočné posedenie seniorov s vedením obce za účasti viac ako 90 dôchodcov. Vianočné pásmo pre svojich starých rodičov si pripravili deti z materskej a základnej školy pod vedením p. učiteľky Mgr. Jany Andrášovej a Bc. Ivety Vasičákovej. Spestrením programu bolo vystúpenie FSk Goral s goralskou muzikou.
 
Oficiálne otvorenie Obvodného oddelenia PZ SR v Ždiari Tlačiť Email
18. decembra 2008, Fotogaléria

ImageVo štvrtok 18. decembra 2008 sa konalo oficiálne otvorenie Obvodného oddelenia Policajného zboru SR v Ždiari v priestoroch bývalej hornej školy za účasti viceprezidenta Policajného zboru SR Jankoviča, krajského riaditeľa PZ SR Leška, zástupcu krajského riaditeľa PZ SR Pivovarníka, okresného riaditeľa PZ SR v Poprade Pilára, zástupkyne okresného riaditeľa PZ SR v Poprade Micheleovej, okresných riaditeľov PZ SR Prešovského samosprávneho kraja a zástupcov našej obce. Slávnostne prestrihnutá páska bola odovzdaná riaditeľovi Obvodného oddelenia PZ SR v Ždiari Tomášovi.
 
Súťaž o „Najkrajšiu vianočnú výzdobu“ Tlačiť Email
ImageObec Ždiar vyhlasuje súťaž o „Najkrajšiu vianočnú výzdobu“ rodinného domu a penziónu. Vyhodnotenie sa uskutoční na prvom zasadnutí obecného zastupiteľstva v mesiaci január 2009.
 
Mikuláš zavítal aj do materskej škôlky Tlačiť Email
11.12.2008, Fotogaléria

ImageMikuláš našiel cestu aj do materskej škôlky k našim najmenším vo štvrtok 11.12.2008. Deti mali pripravený krásny program, po ktorom Mikuláš rozdal sladké balíčky.
 
Sviatok sv. Mikuláša a rozsvietenie vianočného stromčeka Tlačiť Email
5. decembra 2008, Fotogaléria

ImageV piatok 5. decembra 2008 na sv. omšu opäť po roku zavítal do Ždiaru sv. Mikuláš, ktorý za sprievodu anjelov a našich najmenších rozsvietil vianočný stromček a porozdával zo svojich košov sladkú nádielku.
 
Otvorenie lyžiarskej sezóny v stredisku Skicentrum Strednica Tlačiť Email
od 12.12. 2008

ImageVážení návštevníci, už je to tu. Skicentrum Strednica Ždiar otvára lyžiarsku sezónu od 12.12. 2008. K dispozícii budú dva vleky, dobre upravený svah. Pekné prostredie, dobré služby Vám určite spríjemnia pobyt v našom stredisku. Tešíme sa na vašu návštevu.
 
Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2009 Tlačiť Email
Image


Príjemné a pokojné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných úspechov v roku 2009


želá vedenie Obce Ždiar
 
Oznam obce Ždiar Tlačiť Email

ImageOznamujeme obyvateľom, že vývoz žump bude prebiehať do 15.12.2008, v novom roku sa začne s vývozom od 15.1.2009.

Posledným termínom nahlásenia napojenia na obecnú kanalizáciu bez sankcií na Podtatranskú vodárensku prevádzkovú spoločnosť a.s. Poprad je termín 15.12.2008.

Na miestnej komunikácii sú osadené nové dopravné značky. Upozorňujeme na ich dodržiavanie z dôvodu zabezpečenia zimnej údržby miestnych komunikácií bez komplikácií. Zároveň sa vyhnete aj sankciám za nedodržanie dopravných predpisov zo strany oddelenia policajného zboru.
Vyzývame všetky ubytovacie zariadenia, aby si zabezpečili parkovanie áut svojich hostí mimo miestnych komunikácií.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzión Perla
Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík

TOP služby

Robo Burger
Gorals s.r.o.
Wild Park
Profi drill
Stolarstvo Domino

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
2 Hostí

LV SERVIS.SK