Udalosti v kocke
Záverečné stanovisko Tlačiť Email

Obec Ždiar, Spoločný obecný úrad vo Svite, ako dotknutej obci bolo dňa 23.02.2009 doručené Záverečné stanovisko... Čítaj ďalej

 
Zjazdové preteky Tlačiť Email
22.2.2009, Fotogaléria

Slnečné počasie v nedeľu 22.2.2009 prilákalo na „Zjazdové preteky O majstra Obce Ždiar“ do lyžiarskeho areálu SkiCentrum Strednica, a.s. množstvo ľudí, ktorí prišli povzbudiť pretekárov už od najmenších detských a žiackych kategórií. Slušné zastúpenie bolo i v kategórii dorastu a dospelých. Výkony, ktoré predviedli deti MŠ a žiaci základnej školy boli na vysokej úrovni. Najrýchlejším pretekárom v týchto zjazdových pretekoch bol Martin Bachleda, ktorý sa stal Majstrom obce v kategórii mužov od 21 do 40 rokov a druhým najlepším bol Róbert Mačák, žiak len 8. ročníka, ktorý v lyžovaní reprezentuje aj základnú školu.
Ďalej...
 
Preteky v zjazdovom lyžovaní Tlačiť Email
22. februára 2009

ImageZákladná škola s materskou školou v Ždiari v spolupráci s Obcou Ždiar a TJ TATRAN Ždiar organizuje „Preteky v zjazdovom lyžovaní“ v nedeľu 22.2.2009 v areáli SkiCentrum Strednica Ždiar a.s. (na svahu – na jednotke). Trať pripraví Rasťo Kriššák-Žiletka a Martin Bachleda.
Ďalej...
 
Bežecké preteky Tlačiť Email
15.2.2009 o 13.00 hod.

ImageZákladná škola s materskou školou v Ždiari v spolupráci s Obcou Ždiar a TJ Tatran Ždiar organizuje „Preteky v bežeckom lyžovaní o majstra Obce Ždiar“, ktoré sa budú konať v nedeľu 15.2.2009 o 13.00 hod. v areáli Skicentrum Strednica Ždiar, a.s.Oznam:

Zjazdové preteky dňa 8.2.2009 boli zrušené. O náhradnom termíne Vás budeme včas informovať.
Ďalej...
 
Oznam rodičom Tlačiť Email
od 15.2. do 15.3.2009

Image

Riaditeľka Základnej školy s materskou školou v Ždiari oznamuje, že termín podania žiadosti o prijatie detí do materskej školy v školskom roku 2009/2010 je od 15.2. do 15.3.2009. Tlačivá si rodičia môžu vyzdvihnúť u pani zástupkyne pre materskú školu.
 
Preteky v bežeckom lyžovaní Tlačiť Email
15.2.2009, Fotogaléria

ImageV areáli Skicentrum Strednica sa v nedeľu 15.2.2009 uskutočnili preteky v bežeckom lyžovaní. Ani mrazivý vietor neodradil priaznivcov tohto športu, aby si zapretekali po vyznačenej trati pre jednotlivé kategórie. Ako prví na štart sa postavili najmenší v kategórii 2.-3. ročník, z ktorých mnohí stáli možno prvýkrát na bežkách a predviedli obdivuhodné výkony svojským štýlom.
Ďalej...
 
Voľby prezidenta Slovenskej republiky Tlačiť Email
21. marca 2009 od 7.00 hodiny do 22.00 hodiny,

ImageObec Ždiar oznamuje voličom, že voľby prezidenta Slovenskej republiky sa budú konať v sobotu 21. marca 2009 od 7.00 hodiny do 22.00 hodiny. Miestom konania voľby v okrsku č. 1 bude miestnosť na Obecnom úrade v Ždiari pre voličov oprávnených voliť prezidenta Slovenskej republiky bývajúcich v Obci Ždiar.

Viac informácií: (Voľby)
 
Súťaž „O najkrajšiu vianočnú výzdobu“ Tlačiť Email
ImageNa januárovom zasadnutí Obecného zastupiteľstva v Ždiari boli za účasti vedenia obce a poslancov obce odovzdané plakety obce a ocenenia starostom obce za „Vianočnú výzdobu rodinného domu a jeho okolia“ rodine Slebodovej 209, Šilonovej 302, Pitoňákovej 387, Osvaldovej 382, Slodičákovej 448, Ševcovej 493, Bekešovej 513, Kriššákovej 645, Pitoňákovej 678.
Cena za „Najkrajšiu úpravu okolia rodinného domu“ bola odovzdaná rodine Olekšákovej 309.
 
Pozvánka pre bežkárov na upravenú trať Spišskou Magurou Tlačiť Email
Obec Ždiar pozýva milovníkov bežeckého lyžovania na jedinečnú panoramatickú prehliadku Spišskej Magury po upravenej bežeckej trati: Strachan SkiCentrum – hrebeň Spišskej Magury – Bachledova dolina. Pre všetkých bežkárov je bezplatné vyvezenie vlekom na hrebeň Spišskej Magury z lyžiarskeho strediska Strachan SkiCentrum alebo z lyžiarskeho strediska SkiBachledova. Z oboch lyžiarskych stredísk je k dispozícii bezplatný odvoz Skibusom po obci.
Aj upravená trať Monkovou dolinou poskytne bežkárom skvelý relax a zážitok.

Bežkári, ste vítaní!
Ďalej...
 
Oznámenie obyvateľom obce Tlačiť Email


Obec Ždiar, Spoločný obecný úrad vo Svite, ako príslušný stavebný úrad, informuje verejnosť...
 
Ubytovateľom Tlačiť Email
15. marca 2009

ImageVážení ubytovatelia,
vaše ubytovacie zariadenie je publikované na oficiálnych web stránkach Obce Ždiar www.zdiar.sk. V prípade záujmu publikácie aj v kalendárnom roku 2009 je povinnosť zaplatiť poplatok do 15. marca 2009 do pokladne Obce Ždiar alebo na účet obce.


Ďalej...
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzion Kamzik
Penzión Perla
Apartmány Kamzík

TOP služby

Robo Burger
Stolarstvo Domino
Gorals s.r.o.
Konzum ABC
Wild Park

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
3 Hostí

LV SERVIS.SK