Udalosti v kocke
POZVÁNKA NA VÝSTAVU OBRAZOV Tlačiť Email
od 14.februára 2010

ImageVšetkých záujemcov o výtvarné umenie pozývame na výstavu obrazov a rôznych výtvarných techník  Jedná sa o výstavu Klubu kežmarských a popradských výtvarníkov, ktorá je inštalovaná od 14. februára v galérii Múzea mesta Kežmarok. Je to budova na Hlavnej ulici, oproti hotelu CLUB.
Medzi inými výtvarníkmi z okresu budete môcť vzhliadnuť aj nové obrazy výtvarníkov zo Ždiaru. Dva obrazy - olejomaľby, Zima v Ždiari a Lesná scenéria z kanadskej prírody od autorky Milky Pitoňákovej. Päť obrazov, akvarelov, všetky s tematikou Ždiar od začínajúceho výtvarníka Kamila Pitoňáka.
Výstava potrvá do 20.februára 2010. Otvorené denne do 15.hodiny okrem soboty a nedele.
Zastavte sa počas sezóny a trocha si oddýchnite na tejto výstave.
Ďalej...
 
Výročná schôdza DHZ Ždiar Tlačiť Email
20. februára 2010 o 19,00hod.

V sobotu 20. februára 2010 o 19,00hod. sa konala Výročná členská schôdza DHZ Ždiar v reštaurácii Ždiarsky dom, ktorú viedol predseda komisie OcÚ pre ochranu majetku a požiarnej ochrany Milan Vojtaššák. Členovia DHZ a pozvaní hostia boli oboznámení o činnosti DHZ za rok 2009, s hospodárením s finančnými prostriedkami a bol schválený plán práce na rok 2010.

Ďalej...
 
Karneval v MŠ Tlačiť Email
Fotogaléria

ImagePani učiteľky z MŠ zorganizovali pre deti Valentínsky karneval, ktorý sprevádzal šašo a šašuľa rôznymi súťažami, pesničkami i tancom. Deti prišli povzbudiť rodičia, starí rodičia ale aj súrodenci. Predstavili sa nám princezné, víly, spidermani, medveď, kostra a mnohé iné. Na konci veselého predpoludnia čakalo na každú masku sladké prekvapenie.
Srdečne ďakujeme všetkým rodičom za to, že svojím deťom pripravili masky a umožnili im nové pekné zážitky.
 
Valentín v hoteli Bachledka Tlačiť Email
 
Valentínsky karneval Tlačiť Email
12.2.2010

Február sa tradične nesie v znamení plesov a karnevalov. Tak tomu bude aj v našej MŠ v Ždiari, kde sa dňa 12.2.2010 v dopoludňajších hodinách bude konať detský Valentínsky karneval. Triedy sa razjasnia farebnými girlamdami a balónmi, ožijú veselými piesňami a naplnia sa prekrásnymi maskami. Pri tejto príležitosti Vás srdečne pozývame na náš Valentínsky karneval.

 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Privat u Terky
Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik
Penzión Perla
 Privát Roman

TOP služby

Robo Burger
Stolarstvo Domino
Profi drill
Gorals s.r.o.
Wild Park

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?


LV SERVIS.SK