Udalosti v kocke
POZVÁNKA NA VÝSTAVU OBRAZOV Tlačiť Email
od 14.februára 2010

ImageVšetkých záujemcov o výtvarné umenie pozývame na výstavu obrazov a rôznych výtvarných techník  Jedná sa o výstavu Klubu kežmarských a popradských výtvarníkov, ktorá je inštalovaná od 14. februára v galérii Múzea mesta Kežmarok. Je to budova na Hlavnej ulici, oproti hotelu CLUB.
Medzi inými výtvarníkmi z okresu budete môcť vzhliadnuť aj nové obrazy výtvarníkov zo Ždiaru. Dva obrazy - olejomaľby, Zima v Ždiari a Lesná scenéria z kanadskej prírody od autorky Milky Pitoňákovej. Päť obrazov, akvarelov, všetky s tematikou Ždiar od začínajúceho výtvarníka Kamila Pitoňáka.
Výstava potrvá do 20.februára 2010. Otvorené denne do 15.hodiny okrem soboty a nedele.
Zastavte sa počas sezóny a trocha si oddýchnite na tejto výstave.
Ďalej...
 
Výročná schôdza DHZ Ždiar Tlačiť Email
20. februára 2010 o 19,00hod.

V sobotu 20. februára 2010 o 19,00hod. sa konala Výročná členská schôdza DHZ Ždiar v reštaurácii Ždiarsky dom, ktorú viedol predseda komisie OcÚ pre ochranu majetku a požiarnej ochrany Milan Vojtaššák. Členovia DHZ a pozvaní hostia boli oboznámení o činnosti DHZ za rok 2009, s hospodárením s finančnými prostriedkami a bol schválený plán práce na rok 2010.

Ďalej...
 
Karneval v MŠ Tlačiť Email
Fotogaléria

ImagePani učiteľky z MŠ zorganizovali pre deti Valentínsky karneval, ktorý sprevádzal šašo a šašuľa rôznymi súťažami, pesničkami i tancom. Deti prišli povzbudiť rodičia, starí rodičia ale aj súrodenci. Predstavili sa nám princezné, víly, spidermani, medveď, kostra a mnohé iné. Na konci veselého predpoludnia čakalo na každú masku sladké prekvapenie.
Srdečne ďakujeme všetkým rodičom za to, že svojím deťom pripravili masky a umožnili im nové pekné zážitky.
 
Valentín v hoteli Bachledka Tlačiť Email
 
Valentínsky karneval Tlačiť Email
12.2.2010

Február sa tradične nesie v znamení plesov a karnevalov. Tak tomu bude aj v našej MŠ v Ždiari, kde sa dňa 12.2.2010 v dopoludňajších hodinách bude konať detský Valentínsky karneval. Triedy sa razjasnia farebnými girlamdami a balónmi, ožijú veselými piesňami a naplnia sa prekrásnymi maskami. Pri tejto príležitosti Vás srdečne pozývame na náš Valentínsky karneval.

 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik

TOP služby

Robo Burger
Ski Rent
Konzum ABC
Profi drill
Gorals s.r.o.

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
2 Hostí

LV SERVIS.SK