Udalosti v kocke
Tatranská lyžiarska liga 2010 Tlačiť Email
2. marca 2010, Fotoalbum

ImageV Bachledovej doline - lyžiarskom stredisku DENY sa v utorok 2. marca 2010 konalo 3. kolo Tatranskej lyžiarskej ligy 2010 o pohár primátora Vysokých Tatier. Pretekári družstiev v štyroch kategóriach zastupovali 7 obcí a miest v 3 kolách. V celkovom hodnotení na prvom mieste sa umiestnili pretekári Obce Ždiar s celkovým počtom bodov 681.
V jednotlivých kategóriach nás vzorne reprezentovali: Katka Kriššáková, Oliver Bachleda, Dávid Pavlák, Adam Pirog, Róbert Mačák a ďalší...
                                                                                                                    Blahoželáme
Ďalej...
 
Veľká noc Tlačiť Email
ImagePrajeme krásne prežitie veľkonočných sviatkov, nech Váš dom je plný pokoja, stôl hýri hojnosťou a srdcia blízkych sú naplnené láskou a porozumením.

pracovníci Obecného úradu v Ždiari
 
 
Strachan Cup 2010 Tlačiť Email
21. marca 2010, Fotogaléria , Výsledky

V nedeľu 21. marca 2010 sa uskutočnil prvý ročník „Strachan Cup 2010“ v obrovskom slalome, v areáli Strachan Skicentrum. Zapretekať si prišli nie len domáci, ale aj lyžiari zo širokého okolia. Svoju súťaživosť predviedlo vyše 250 pretekárov. O dobrú náladu počas celého športového podujatia sa postarala skupina ŠČAMBA a po vyhodnotení najlepších sa losovala bohatá tombola s hodnotnými cenami.
 
Škôlkari besedovali s políciou Tlačiť Email
Fotogaléria

ImageNaši škôlkari privítali vo svojich priestoroch materskej školy príslušníkov polície, ktorí im porozprávali o dopravných predpisoch, dopravných značkách, o správaní sa detí ako účastníkov cestnej premávky.

 
Preteky v zjazdovom lyžovaní Tlačiť Email
14.3.2010 o 11.00 hod

ImageZákladná škola s materskou školou v Ždiari v spolupráci s Obcou Ždiar organizuje „Preteky v zjazdovom lyžovaní“ v nedeľu 14.3.2010 o 11.00 hod.v areáli Ski Centrum Strednica Ždiar a.s. (na svahu – na jednotke).
Ďalej...
 
Preteky v zjazdovom lyžovaní Tlačiť Email
14. marca 2010, Fotoalbum

ImageV nedeľu 14. marca 2010 sa uskutočnili Preteky v zjazdovom lyžovaní, ktorých sa zúčastnili deti ZŠ v žiackych kategóriach, dorastenci a dorastenky, ale aj dospelí vo všetkých kategóriach.
Ani typicky zimné počasie neodradilo fanúšikov lyžovania zasúťažiť si už v tradičných pretekoch v areáli SkiCentra Strednica.

 
Pripravované preteky Tlačiť Email
 
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík

TOP služby

Ski Rent
Konzum ABC
Robo Burger
Gorals s.r.o.
Wild Park

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
2 Hostí

LV SERVIS.SK