Udalosti v kocke
Tatranská lyžiarska liga 2010 Tlačiť Email
2. marca 2010, Fotoalbum

ImageV Bachledovej doline - lyžiarskom stredisku DENY sa v utorok 2. marca 2010 konalo 3. kolo Tatranskej lyžiarskej ligy 2010 o pohár primátora Vysokých Tatier. Pretekári družstiev v štyroch kategóriach zastupovali 7 obcí a miest v 3 kolách. V celkovom hodnotení na prvom mieste sa umiestnili pretekári Obce Ždiar s celkovým počtom bodov 681.
V jednotlivých kategóriach nás vzorne reprezentovali: Katka Kriššáková, Oliver Bachleda, Dávid Pavlák, Adam Pirog, Róbert Mačák a ďalší...
                                                                                                                    Blahoželáme
Ďalej...
 
Veľká noc Tlačiť Email
ImagePrajeme krásne prežitie veľkonočných sviatkov, nech Váš dom je plný pokoja, stôl hýri hojnosťou a srdcia blízkych sú naplnené láskou a porozumením.

pracovníci Obecného úradu v Ždiari
 
 
Strachan Cup 2010 Tlačiť Email
21. marca 2010, Fotogaléria , Výsledky

V nedeľu 21. marca 2010 sa uskutočnil prvý ročník „Strachan Cup 2010“ v obrovskom slalome, v areáli Strachan Skicentrum. Zapretekať si prišli nie len domáci, ale aj lyžiari zo širokého okolia. Svoju súťaživosť predviedlo vyše 250 pretekárov. O dobrú náladu počas celého športového podujatia sa postarala skupina ŠČAMBA a po vyhodnotení najlepších sa losovala bohatá tombola s hodnotnými cenami.
 
Škôlkari besedovali s políciou Tlačiť Email
Fotogaléria

ImageNaši škôlkari privítali vo svojich priestoroch materskej školy príslušníkov polície, ktorí im porozprávali o dopravných predpisoch, dopravných značkách, o správaní sa detí ako účastníkov cestnej premávky.

 
Preteky v zjazdovom lyžovaní Tlačiť Email
14.3.2010 o 11.00 hod

ImageZákladná škola s materskou školou v Ždiari v spolupráci s Obcou Ždiar organizuje „Preteky v zjazdovom lyžovaní“ v nedeľu 14.3.2010 o 11.00 hod.v areáli Ski Centrum Strednica Ždiar a.s. (na svahu – na jednotke).
Ďalej...
 
Preteky v zjazdovom lyžovaní Tlačiť Email
14. marca 2010, Fotoalbum

ImageV nedeľu 14. marca 2010 sa uskutočnili Preteky v zjazdovom lyžovaní, ktorých sa zúčastnili deti ZŠ v žiackych kategóriach, dorastenci a dorastenky, ale aj dospelí vo všetkých kategóriach.
Ani typicky zimné počasie neodradilo fanúšikov lyžovania zasúťažiť si už v tradičných pretekoch v areáli SkiCentra Strednica.

 
Pripravované preteky Tlačiť Email
 
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Privat u Terky
Penzion Kamzik
Penzión Perla
Apartmány Kamzík
Penzión Tatry

TOP služby

Robo Burger
Wild Park
Stolarstvo Domino
Konzum ABC
Profi drill

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
1 Hosť

LV SERVIS.SK