Udalosti v kocke
Odovzdávanie hasičského auta Tlačiť Email
1. mája 2010 o 15.30 hod.

ImageObec Ždiar Vás pozýva na „Odovzdávanie hasičského auta“, ktoré sa uskutoční pri požiarnej zbrojnici za účasti Róberta Kaliňáka, ministra vnútra SR, vedenia obce a členov Dobrovoľného hasičského zboru v Ždiari dňa 1. mája 2010 o 15.30 hod.
 
Stretnutie dôchodcov Tlačiť Email
23. apríla 2010, Fofogaléria

ImageV piatok 23. apríla 2010 sa uskutočnilo „Posedenie seniorov“ s vedením obce za účasti viac ako 90 dôchodcov. Pásmo piesní, básní a tancov si pre svojich starých rodičov pripravili deti z materskej a základnej školy pod vedením p. učiteľky  Bachledovej, Vasičákovej a Chovancovej. Našim dôchodcom sa prihovoril p. starosta Ing. Pavol Bekeš a oboznámil ich s činnosťou v predošlom období a plánmi do budúcnosti.

 
Stretnutie seniorov Tlačiť Email
ImageObec Ždiar pozýva dôchodcov na „Stretnutie seniorov“, ktoré sa uskutoční dňa 23. apríla 2010 o 14.00 hod. v Goralskej karčme.


 
Ždiarska valaška 2010 Tlačiť Email
28. marca 2010 , Fotogaléria, Výsledky

ImageDňa 28. marca 2010 sa konal ďalší ročník „O putovnú ždiarsku valašku“ v zjazdovom lyžovaní. Pretek v obrovskom slalome si na svahu SkiBachledova odjazdili pretekári od najmladších vekových kategórií až po veteránov. Vyhodnotenie pretekov sprevádzala skvelá ŠČAMBA a bohatá tombola.

 
Veľkonočné tvorivé dielne Tlačiť Email
31.3.2010

ImageŽiaci základnej školy v rámci Veľkonočných tvorivých dielni pripravili krásne výrobky, ktoré si dňa 31.3.2010 mohli prísť pozrieť rodičia a priaznivci školy. Výstavka v aule ZŠ sa niesla v duchu tradícií našich zvykov pri veľkonočnom slávení týchto kresťanských sviatkov. Každá trieda spolu s triednym učiteľom prezentovala svoje vlastné výrobky. V tento deň v rámci regionálnej výchovy dievčatá 4. ročníka v goralských ždiarskych krojoch rozdávali žiakom celej školy veľkonočné vajíčka.
Ďalej...
 
Ždiarska futbalová liga Tlačiť Email
Podrobné informácie

Oznamujeme Vám, že sa pripravuje Ždiarska mini futbalová liga na multifunkčnom ihrisku pri základnej škole.


 
Zber elektroodpadu Tlačiť Email
do 20. apríla 2010.

ImageObec Ždiar Vám oznamuje, že v mesiaci apríl je opäť zber elektroodpadu. Všetky staré elektrospotrebiče – žehličky, mikrovlnné rúry, varné konvice, televízory .... môžete priviesť na obecný úrad cez pracovnú dobu. Zber sa uskutoční do 20. apríla 2010.

 
SKI TEAM Ždiar Tlačiť Email
Viac informácií: TU (Za obsah a formu nezodpovedáme.)

ImageSKI TEAM Ždiar Vám ponúka na ukončenie zimnej sezóny 2009/2010 prehľad výsledkov pôsobenia lyžiarskeho klubu v rámci rôznych pretekov aj s medzinárodnou účasťou.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík

TOP služby

Konzum ABC
Wild Park
Gorals s.r.o.
Ski Rent
Robo Burger

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
1 Hosť

LV SERVIS.SK