Udalosti v kocke
Vyhlásenie kandidatúry pre voľby do samosprávy obce Tlačiť Email
Kandidáti starosta, poslanci

Miestna volebná komisia v Ždiari zaregistrovala pre voľby starostu obce Ždiar a poslancov Obecného zastupiteľstva v Ždiari kandidátov, z ktorých voliči vo Voľbách do samosprávy obcí dňa 27. novembra 2010 (sobota) od 7.00 hod. do 20.00 hod. si zvolia svojich zástupcov. 
Prezentácia turistických produktov Tlačiť Email
6. až 8. októbra 2010

ImageZástupcovia Ski Bachledova sa zúčastnili najväčšej jesennej výstavy cestovného ruchu na území Ukrajiny - UITM Kyjev, ktorá sa konala v dňoch 6. až 8. októbra 2010, v mesiaci september na veľtrhu vo Waršave a Slovenského dňa v Krakove v rámci spolupráce so Slovenskou agentúrou cestovného ruchu. V rámci národného stánku sa prezentovala široká paleta slovenských turistických produktov so zameraním na jesenné a zimné aktivity.
Ďalej...
 
Mesiac úcty k starším Tlačiť Email
ImageZákladná škola v rámci Mesiaca úcty k starším a regionálnej výchovy zrealizovala výstavu predmetov našich starých rodičov.


Ďalej...
 
Oprava obecného úradu Tlačiť Email
V týchto dňoch bola ukončená oprava fasády a strechy budovy obecného úradu. Všetky práce na oprave budovy boli urobené svojpomocne.

 
Kanalizácia Ždiar – Bachledova dolina Tlačiť Email
ImageV týchto dňoch sa ukončujú stavebné práce ďalšej časti etapy kanalizácie v Bachledovej doline o dĺžke úseku 473 m v hodnote 147 000 eur. V budúcom období je potrebné ešte vybudovať zostávajúcich 179 m kanalizačnej siete a zrekonštruovať ČOV v Bachledovej doline.
 
Ďalej...
 
Zdravotné stredisko Tlačiť Email
ImagePo výmene všetkých okien na zdravotnom stredisku sa vykonávajú rekonštrukčné práce na budove zo západnej časti zateplením, výmenou dreveného obkladu, opravou omietok a opravou komína.
Ďalej...
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik
Penzión Perla

TOP služby

Konzum ABC
Wild Park
Profi drill
Stolarstvo Domino
Robo Burger

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
2 Hostí

LV SERVIS.SK