Udalosti v kocke
Október – mesiac úcty k starším v materskej škole Tlačiť Email
ImageMilá babka, milý dedko ďakujeme Vám za všetko...

Aj týmito slovami z básne sa prihovárali deti z I. a II. triedy svojim starým rodičom, ktorých privítali pri príležitosti „Úcty k starším – v mesiaci októbri“. Deti s radosťou a potešením dňa 26.10.2011 na znak vďaky a úcty pripravili pre svojich najmilších program plný piesní, básní a tancov s poďakovaní za lásku, vďaku, starostlivosť a všetko krásne a dobré. Na záver nasledovalo spoločné s babkou i dedkom sladké pohostenie v podobe koláčikov a kávy.

Ďakujeme Vám, že ste strávili príjemné predpoludnie s Vašimi vnúčatami a prajeme Vám v živote ešte veľa zdravia a veľa pekných spoločných zážitkov so svojimi najbližšími!
Ďalej...
 
Potravinová pomoc Tlačiť Email
ImageOznamujeme dôchodcom a občanom v hmotnej núdzi, ktorí sa nahlásili na Obecnom úrade v Ždiari na potravinovú pomoc, že dňa 27.10.2011 a 28.10.2011 bude táto pomoc vydávaná v garáži na zdravotnom stredisku.
Potrebné je doniesť kópiu posledného rozhodnutia o dôchodku a občania v hmotnej núdzi sú povinní predložiť potvrdenie z úradu práce nie staršie ako 3 mesiace o tom, že sú v hmotnej núdzi.

Rozpis: 27.10.2011 od 13.00 hod. do 15.00 hod. od rod. domu č. 1 po č.260
28.10.2011 od 9.00 hod. do 12.00 hod. od rod. domu č. 260

 
 
Október – mesiac úcty k starším Tlačiť Email
Mesiac október sa nesie v duchu úcty k starším, kde si každoročne pripomíname aj my v MŠ. Tohtoročné stretnutie bude v MŠ v „Deň otvorených dverí pre starých rodičov“ dňa 26.10.2011 od 9.00 hod., kde sa deti predstavia s tým, čo všetko vedia, aké sú šikovné a pochvália sa starým rodičom so svojou škôlkou, prostredím, kde trávia väčšinu svojho času.

Všetkých starých rodičov srdečne pozývajú všetky deti a pani učiteľky.
 
 
Brigáda v areáli školy Tlačiť Email
ImageV sobotu dňa 15. októbra 2011 o 8.00 hod. sa bude konať brigáda v areáli základnej školy za účelom oplotenia. Ochotných brigádnikov z radov rodičov, športovcov a priaznivcov školy prosíme si doniesť aj náradie, a to fúrik, lopata, čakan, kliešte...
 
Rekonštrukcia chodníka do Kopského sedla Tlačiť Email
V týchto dňoch bola ukončená rekonštrukcia chodníka cez Široké sedlo do Kopského sedla.
Ďalej...
 
Snehová nádieľka Tlačiť Email
V piatok 7. októbra 2011 oblasť Ždiaru, Podspád a Tatranskej Javoriny po prvý raz zasypala snehová perina.


Ďalej...
 
Odber krvi Tlačiť Email
Pozvánka

ImagePozývame Vás, na odber krvi mobilnou jednotkou, ktorá sa uskutoční v zariadení Sanatórium Tatranská Kotlina v utorok 11.10.2011. Tešíme sa na každého dobrovoľného darcu.
 
Oznam Tlačiť Email
ImageVýchodoslovenská energetika oznamuje obyvateľom obce, že dňa 10.10.2011 od 8.00 do 10.00 hod. bude výpadok elektrickej energie z dôvodu orezávania konárov.

Dňa 17.10.2011 od s.čísla 390 po s.číslo 513 bude výpadok elektrickej energie z dôvodu plánovaných prác na zariadení nízkeho napätia.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Privat u Terky
Penzión Tatry
Penzion Kamzik
Penzión Perla
Apartmány Kamzík

TOP služby

Konzum ABC
Gorals s.r.o.
Wild Park
Profi drill
Robo Burger

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
3 Hostí

LV SERVIS.SK