Udalosti v kocke
Október – mesiac úcty k starším v materskej škole Tlačiť Email
ImageMilá babka, milý dedko ďakujeme Vám za všetko...

Aj týmito slovami z básne sa prihovárali deti z I. a II. triedy svojim starým rodičom, ktorých privítali pri príležitosti „Úcty k starším – v mesiaci októbri“. Deti s radosťou a potešením dňa 26.10.2011 na znak vďaky a úcty pripravili pre svojich najmilších program plný piesní, básní a tancov s poďakovaní za lásku, vďaku, starostlivosť a všetko krásne a dobré. Na záver nasledovalo spoločné s babkou i dedkom sladké pohostenie v podobe koláčikov a kávy.

Ďakujeme Vám, že ste strávili príjemné predpoludnie s Vašimi vnúčatami a prajeme Vám v živote ešte veľa zdravia a veľa pekných spoločných zážitkov so svojimi najbližšími!
Ďalej...
 
Potravinová pomoc Tlačiť Email
ImageOznamujeme dôchodcom a občanom v hmotnej núdzi, ktorí sa nahlásili na Obecnom úrade v Ždiari na potravinovú pomoc, že dňa 27.10.2011 a 28.10.2011 bude táto pomoc vydávaná v garáži na zdravotnom stredisku.
Potrebné je doniesť kópiu posledného rozhodnutia o dôchodku a občania v hmotnej núdzi sú povinní predložiť potvrdenie z úradu práce nie staršie ako 3 mesiace o tom, že sú v hmotnej núdzi.

Rozpis: 27.10.2011 od 13.00 hod. do 15.00 hod. od rod. domu č. 1 po č.260
28.10.2011 od 9.00 hod. do 12.00 hod. od rod. domu č. 260

 
 
Október – mesiac úcty k starším Tlačiť Email
Mesiac október sa nesie v duchu úcty k starším, kde si každoročne pripomíname aj my v MŠ. Tohtoročné stretnutie bude v MŠ v „Deň otvorených dverí pre starých rodičov“ dňa 26.10.2011 od 9.00 hod., kde sa deti predstavia s tým, čo všetko vedia, aké sú šikovné a pochvália sa starým rodičom so svojou škôlkou, prostredím, kde trávia väčšinu svojho času.

Všetkých starých rodičov srdečne pozývajú všetky deti a pani učiteľky.
 
 
Brigáda v areáli školy Tlačiť Email
ImageV sobotu dňa 15. októbra 2011 o 8.00 hod. sa bude konať brigáda v areáli základnej školy za účelom oplotenia. Ochotných brigádnikov z radov rodičov, športovcov a priaznivcov školy prosíme si doniesť aj náradie, a to fúrik, lopata, čakan, kliešte...
 
Rekonštrukcia chodníka do Kopského sedla Tlačiť Email
V týchto dňoch bola ukončená rekonštrukcia chodníka cez Široké sedlo do Kopského sedla.
Ďalej...
 
Snehová nádieľka Tlačiť Email
V piatok 7. októbra 2011 oblasť Ždiaru, Podspád a Tatranskej Javoriny po prvý raz zasypala snehová perina.


Ďalej...
 
Odber krvi Tlačiť Email
Pozvánka

ImagePozývame Vás, na odber krvi mobilnou jednotkou, ktorá sa uskutoční v zariadení Sanatórium Tatranská Kotlina v utorok 11.10.2011. Tešíme sa na každého dobrovoľného darcu.
 
Oznam Tlačiť Email
ImageVýchodoslovenská energetika oznamuje obyvateľom obce, že dňa 10.10.2011 od 8.00 do 10.00 hod. bude výpadok elektrickej energie z dôvodu orezávania konárov.

Dňa 17.10.2011 od s.čísla 390 po s.číslo 513 bude výpadok elektrickej energie z dôvodu plánovaných prác na zariadení nízkeho napätia.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik

TOP služby

Ski Rent
Stolarstvo Domino
Robo Burger
Profi drill
Gorals s.r.o.

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
2 Hostí

LV SERVIS.SK