Udalosti v kocke
Maľované mapy obce Tlačiť Email
Interaktívna maľovaná mapa ŽdiarObec Ždiar rozmiestnila po obci reklamné tabule o veľkosti 250x150 cm, 200x100 cm a 150x 100 cm. Predmetom zákazky bolo vyhotovenie aj nástenných laminovaných máp, formát A2 a skladaných máp, taktiež formát A2. Reklamný materiál je predajný: skladaná mapa v cene 0,80 € a nástenná laminovaná mapa 2,00 €. Mapy si môžete zakúpiť na obecnom úrade.
 
 
Odovzdanie hasičskej zbrojnice Tlačiť Email
Fotogaléria

Obec Ždiar v piatok dňa 26.10.2012 slávnostne odovzdala zrekonštruovanú hasičskú zbrojnicu Dobrovoľnému hasičskému zboru v Ždiari do užívania za účasti pozvaných hostí. Projekt „Prestavba a dostavba hasičskej zbrojnice v Ždiari“ bol spolufinancovaný Európskou úniou z Európskeho fondu regionálneho rozvoja, zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky a za spoluúčasti obce. Celková výška poskytnutého NFP príspevku bola 247 066,57 Eur. Obec na ostatné rekonštrukčné stavebné práce OHZ preinvestovala vyše 33 000,00 Eur.
 
Návšteva Ríma Tlačiť Email
Fotogaléria

ImageV dňoch 22.10.- 26.10.2012 pútnici z farnosti Ždiar navštívili Rím. Program obsahoval návštevu najväčších rímskych pamätníkov a pamiatok ako Chrám večného mesta, Sv. schody (Scala Santa), Koloseum, Panteon, miesto posledného odpočinku panovníkov a ďalších osobností talianskeho národa, Španielske námestie so Španielskymi schodmi, Fontána Di Trevi, najslávnejšia rímska fontána.
Zážitkom bola návšteva samotného Vatikánu s prehliadkou Námestia sv. Petra, Baziliky sv. Petra, Vatikánsky múzeí, Sixtínskej kaplnky. Generálna audiencia pápeža Benedikta XVI. 17. októbra 2012 na Námestí sv. Petra bola pre pútnikov výnimočná. V jej závere sa Svätý Otec prihovoril osobitne pútnikom z našej farnosti.
 
 
 
Slávnostné odovzdanie hasičskej zbrojnice Tlačiť Email
26. októbra 2012

ImageObec Ždiar Vás pozýva na slávnostne odovzdanie hasičskej zbrojnice do užívania Dobrovoľnému hasičskému zboru v Ždiari dňa 26. októbra 2012 (piatok) o 13:00 hod. za účasti ministra vnútra SR Roberta Kaliňáka, št. tajomníka MV SR Mariana Saloňa, riaditeľa OR HaZZ v Poprade plk. Ing. Ondreja Šprocha a pozvaných hostí.

 
Brigáda v materskej škole Tlačiť Email
ImageĎakujeme všetkým rodičom, zamestnancom MŠ a sponzorom, ktorí si našli čas a zúčastnili sa brigády v piatok 5.10.2012. Teší nás, že Vám nie je ľahostajné, v akom prostredí sa vaše deti hrajú. Vďaka za vašu ochotu pomôcť, za obetavú prácu. Svojou prácou ste prispeli ku skrášleniu prostredia, v ktorom vaše i naše deti trávia aktívne a zmysluplne svoj čas.

Ďakujeme
Ďalej...
 
Belianska 25 – cyklomaratón Tlačiť Email
Štartovacia listina, Fotogaléria

ImageV nedeľu 7. októbra 2012 sa uskutočnil I. ročník cyklistických pretekov „Belianska 25“ za účasti 35 pretekárov v 3 vekových kategóriach so štartom na Belianskom rybníku. Víťazom sa stal Juraj Holáš s časom 0:50:38. Blahoželáme všetkým pretekárom, ktorí v náročnom teréne a nepriaznivom počasí prešli cieľom v Ždiari na Strednici.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik

TOP služby

Profi drill
Ski Rent
Robo Burger
Konzum ABC
Wild Park

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
2 Hostí

LV SERVIS.SK