Udalosti v kocke
Stretnutie dôchodcov Tlačiť Email
ImageObec Ždiar pozýva dôchodcov na „Stretnutie seniorov“, ktoré sa uskutoční dňa 29. novembra 2012 o 14.00 hod. v Goralskej karčme.
 
 
Inzercia Tlačiť Email
ImageObec Ždiar ponúka na predaj osobné motorové vozidlo Škoda Felícia a nákladné hasičské vozidlo Škoda Liaz.
Kontakt: 052/4498100
 
Ďalej...
 
Silný vietor na sviatok Všetkých svätých Tlačiť Email
ImageNa sviatok Všetkých svätých sa obcou prehnal silný vietor o sile 100 – 130km/hod., ktorý vyčíňal hlavne v lesnom poraste nad Polesím so škodou vyše 3000 m³ dreva.
 
Ďalej...
 
Katarínska zábava 2012 Tlačiť Email
Združenie rodičov školy v Ždiari Vás pozýva na Katarínsku zábavu dňa 24. novembra 2012 o 19.00 hod. do hotela Magura. (večera – tombola – kapustnica – DJ)
Cena vstupenky: 15,00 €
Predaj vstupeniek, rezervácia stolov: Potraviny u Vlasty, tel: 0907 928 421
Konzum ABC, tel: 0915 932 778
 
Október mesiac úcty k starším 2012 Tlačiť Email
Fotogaléria

ImageLásku a úctu k starším deti v MŠ prejavili v príjemnom dopoludní na dni otvorených dverí strávenom so svojimi starými rodičmi.
Pripravili pre nich naozaj pestrý program. Okrem krásnych piesní, básní a tanca, čakalo na babičky a dedkov aj iné prekvapenie. Škôlkari im nedovolili len tak pasívne sedieť, pozvali ich k hrám a rôznym aktivitám. Spoločne vyrábali rôzne obrázky z pestrofarebných jesenných listov, zvieratká z gaštanov, spoločne kreslili, maľovali.
Babky a dedkovia nesklamali, s radosťou a elánom sa zapojili do činností so svojimi vnúčatkami. Mnohí z nich pri tom zaspomínali na svoje detstvo, či školské časy. O malú chvíľu zdobili materskú školu zaujímavé výtvory, v ktorých bolo vidieť šikovnosť, zručnosť a nápaditosť starkých a samozrejme aj ich malých pomocníkov.
Po aktívnej práci dobre padne aj odmena. Tú si naozaj všetci zaslúžili. Príjemné posedenie pri stole plnom dobrôt, ktoré si spoločne pripravili, ale aj pusa, objatie, či malý darček - srdiečko pre babku a dedka od vnučky, vnúčika.
A čo bolo darčekom pre deti? Už len samotná prítomnosť starkých v materskej škole, keď mohli s hrdosťou ukázať svoju babku, dedka pani učiteľkám, kamarátom. A tiež pochváliť sa výtvormi, ktoré spolu urobili. Ich veselé, tváričky a rozžiarené očká prezrádzali, že toto sú tie pravé chvíle šťastia, radosti, po ktorých tak často túžia – babka, dedko, poď sa so mnou hrať. Príjemné dopoludnie sme ukončili spoločným želaním: „Nech je zdravá stará mama, nech je dedko zdravý, aby ešte stokrát mohli spolu s nami sláviť.“
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzión Perla
Penzion Kamzik

TOP služby

Wild Park
Profi drill
Gorals s.r.o.
Robo Burger
Konzum ABC

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
3 Hostí

LV SERVIS.SK