Udalosti v kocke
Silvester 2012 Tlačiť Email
 
Zmena cestovného poriadku SAD Poprad Tlačiť Email
Poprad - Lysá Polana, Kežmarok - Ždiar, POPRAD SK - ZAKOPANE PL

ImageOd 9. decembra 2012 je v platnosti nový cestovný poriadok na linke Lysá Poľana – Ždiar - Poprad a späť a Ždiar – Kežmarok a späť.
 
Otvorenie lyžiarskej sezóny v SkiBachledova Tlačiť Email
Image
Ski Bachledova otvára zimnú sezónu 14.12.2012. V tento deň bude celodenná lyžovačka len za 5 EUR! Novinky sezóny: večerné lyžovanie v cene celodenného lístka, sánkarská dráha, nová dráha pre snowrafting, nová detská škôlka. Tešíme sa na Vás!
 
Zvoz TKO Tlačiť Email
ImageObec Ždiar oznamuje obyvateľom obce, že vo štvrtok dňa 6. decembra 2012 bude odvoz TKO uskutočnený bez kontrolných lístkov.
 
 
Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2013 Tlačiť Email
ImagePríjemné a pokojné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných úspechov v roku 2013

                                         želájú pracovníci Obce Ždiar
 
 
 
Oznam ubytovateľom a prevádzkovateľom lyžiarskych stredísk Tlačiť Email
Viac informácií

ImageOznam ubytovateľom a prevádzkovateľom lyžiarskych stredísk Správa Tatranského národného parku vyzýva všetkých prevádzkovateľov ubytovacích a lyžiarskych zariadení, aby v čase vianočných a novoročných sviatkov sami neorganizovali akcie s použitím zábavnej pyrotechniky.
 
Sviatok sv. Mikuláša a rozsvietenie vianočného stromčeka Tlačiť Email
Fotogaléria

ImageV piatok 7. decembra 2012 na sv. omšu opäť po roku zavítal do Ždiaru sv. Mikuláš, ktorý za sprievodu anjelov a našich najmenších rozsvietil vianočný stromček a porozdával zo svojich košov sladkú nádielku.

 
Mikuláš v materskej škole 2012 Tlačiť Email
Fotogaléria

ImageAko každý rok, i tento nás neobišiel. S košom plným darčekov pre dobré deti navštívil i našu škôlku. Kto? No predsa Mikuláš. Celou škôlkou sa niesli tóny piesne „Milujeme Mikuláša, lebo sladké dary znáša ... Mikuláš, Mikuláš, bol som dobrý, čo mi dáš?“
 
Pozvánka na lyžovačku Tlačiť Email
Image Lyžiarske stredisko SkiCentrum Strednica Ždiar Vás pozýva na prvú lyžovačku do svojho strediska už v sobotu a nedeľu dňa 8. – 9. decembra 2012. Prvý sneh si môžete v sobotu na svahoch strediska vychutnať zdarma a v nedeľu podľa platného cenníka.
Skipas dospelá osoba: 10 €
Skipas deti a seniori: 7 €

 
Stretnutie dôchodcov 2012 Tlačiť Email
Fotogaléria

ImageV Goralskej karčme sa 29. novembra 2012 stretli seniori na predvianočnom posedení. Pásmo básničiek, pesničiek, tancov a vtipov pre svojich starých rodičov si pripravili deti z materskej školy. Adventný čas nám pripomenuli svojím programom deti zo základnej školy. K našim seniorom sa prihovoril Ing. Pavol Bekeš, starosta obce i vdp. Miroslav Lettrich. Význam vzájomného stretnutia najmladšej a najstaršej generácie v krásnom adventnom období sa prejavil na usmiatych tvárach starých rodičov a rozžiarených očkách našich najmenších.
 
Privítanie Mikuláša Tlačiť Email
ImageV piatok 7. decembra 2012 po detskej sv. omši pred farským kostolom privítame opäť po roku Mikuláša, ktorý príde s mikulášskou nádielkou pre naše deti a rozsvieti svetlá vianočného stromčeka.

 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík

TOP služby

Ski Rent
Stolarstvo Domino
Gorals s.r.o.
Konzum ABC
Profi drill

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
2 Hostí

LV SERVIS.SK