Udalosti v kocke
Reprezentačný ples Goralov 2013 Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageV sobotu dňa 26. januára 2013 sa konal 4. Reprezentačný ples Goralov v hoteli Magura. Na plese sa stretli krojovanci všetkých vekových kategórií. O skvelý program a zábavu sa postaral DFS Ždiaranček a ženy zo súboru Goral. Do rána hrala goralská muzika a hudobná skupina Family.Poďakovanie patrí všetkým sponzorom, ktorí venovali cenu do tomboly a všetkým tým, ktorí svojou špecialitou obohatili švédske stoly.
 
Pozvánka do lyžiarskeho strediska Bachledova DENY Tlačiť Email

Pozývame fanúšikov lyžovania do lyžiarskeho strediska BACHLEDOVA DENY v Bachledovej doline v Ždiari za výhodné regionálne ceny lyžiarskych lístkov

1 deň /9.00 - 16.00/ 11,- Eur / dospelý 9,- Eur / dieťa Večerné lyžovanie /17.00 - 21.00/ 6,- Eur / dospelý 5,- Eur / dieťa

 
Hokejový turnaj 2013 Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageDňa 20. januára 2013 sa konal na ľadovom ihrisku za farou Hokejový turnaj o pohár starostu obce, ktorý organizoval farský úrad a obec Ždiar za účasti mužstiev: CAPITALS ŽDIAR, VARIOCI, POWER KING, ORGANIZÁTORI STRACHAN TEAM, T. Javorina GRIZZLY. Víťazným mužstvom v tomto roku sa stalo mužstvo ORGANIZÁTORI STRACHAN TEAM.

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa postarali o peknú športovú nedeľu.

 
Snowparade 2013 Tlačiť Email
Dňa 19.1. sa v stredisku Ski Bachledova uskutoční super pretek pod názvom SNOWPARADE! Ide o zjazd na bicykloch a snowscootoch. Po preteku after party s DJ-om, drinkami a súťažami! Online prihlasovanie, propozície a informácie nájdete na www.skibachledova.sk
 
Hokejový turnaj Tlačiť Email
20. januára 2013 o 11.00 hod

ImageObec Ždiar a Farský úrad v Ždiari organizuje dňa 20. januára 2013 o 11.00 hod. hokejový turnaj o pohár starostu obce.
Prezentácia družstiev začína o 10.30 hod.
Všetkých fanúšikov tohto športu pozývame na hokejové ihrisko za starú faru.
 
Oznam pre vlastníkov psov Tlačiť Email
ImageObec Ždiar oznamuje vlastníkom psov, že poplatok za psa na rok 2013 sa v tomto roku neuhrádza do 31. januára . Podľa novely zákona č. 582/2004 Z.z. o miestnych daniach a miestnom poplatku za TKO majiteľom psov bude zaslané rozhodnutie spolu s daňou s nehnuteľnosti. Ostatné informácie budú zverejnené v Zorskom spravodaji č.1/2013.
 
Vianočná besiedka v materskej škôlke 2012 Tlačiť Email
Fotogaléria

ImageVianočná besiedka sa uskutočnila s programom, ktorú si pre všetkých zúčastnených pripravili deti MŠ s p. učiteľkami pri vianočnom stromčeku. Predvianočné posedenie sa nieslo vo sviatočnej atmosfére s pekným programom, v ktorom si deti pozdravili svoje mamy, babky, dedkov vianočnými koledami, tancom, básničkami a darčekmi. Stromček ožil rôznofarebnými svetielkami a darčekmi od Ježiška, z ktorých mali deti veľkú radosť.

Kolektív zamestnancov MŠ želá príjemné prežitie vianočných sviatkov a v novom roku 2013 veľa zdravia, spokojnosti a úspechov v osobnom a pracovnom živote.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík
Penzión Perla

TOP služby

Profi drill
Robo Burger
Wild Park
Stolarstvo Domino
Gorals s.r.o.

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
3 Hostí

LV SERVIS.SK