Udalosti v kocke
Reprezentačný ples Goralov 2013 Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageV sobotu dňa 26. januára 2013 sa konal 4. Reprezentačný ples Goralov v hoteli Magura. Na plese sa stretli krojovanci všetkých vekových kategórií. O skvelý program a zábavu sa postaral DFS Ždiaranček a ženy zo súboru Goral. Do rána hrala goralská muzika a hudobná skupina Family.Poďakovanie patrí všetkým sponzorom, ktorí venovali cenu do tomboly a všetkým tým, ktorí svojou špecialitou obohatili švédske stoly.
 
Pozvánka do lyžiarskeho strediska Bachledova DENY Tlačiť Email

Pozývame fanúšikov lyžovania do lyžiarskeho strediska BACHLEDOVA DENY v Bachledovej doline v Ždiari za výhodné regionálne ceny lyžiarskych lístkov

1 deň /9.00 - 16.00/ 11,- Eur / dospelý 9,- Eur / dieťa Večerné lyžovanie /17.00 - 21.00/ 6,- Eur / dospelý 5,- Eur / dieťa

 
Hokejový turnaj 2013 Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageDňa 20. januára 2013 sa konal na ľadovom ihrisku za farou Hokejový turnaj o pohár starostu obce, ktorý organizoval farský úrad a obec Ždiar za účasti mužstiev: CAPITALS ŽDIAR, VARIOCI, POWER KING, ORGANIZÁTORI STRACHAN TEAM, T. Javorina GRIZZLY. Víťazným mužstvom v tomto roku sa stalo mužstvo ORGANIZÁTORI STRACHAN TEAM.

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa postarali o peknú športovú nedeľu.

 
Snowparade 2013 Tlačiť Email
Dňa 19.1. sa v stredisku Ski Bachledova uskutoční super pretek pod názvom SNOWPARADE! Ide o zjazd na bicykloch a snowscootoch. Po preteku after party s DJ-om, drinkami a súťažami! Online prihlasovanie, propozície a informácie nájdete na www.skibachledova.sk
 
Hokejový turnaj Tlačiť Email
20. januára 2013 o 11.00 hod

ImageObec Ždiar a Farský úrad v Ždiari organizuje dňa 20. januára 2013 o 11.00 hod. hokejový turnaj o pohár starostu obce.
Prezentácia družstiev začína o 10.30 hod.
Všetkých fanúšikov tohto športu pozývame na hokejové ihrisko za starú faru.
 
Oznam pre vlastníkov psov Tlačiť Email
ImageObec Ždiar oznamuje vlastníkom psov, že poplatok za psa na rok 2013 sa v tomto roku neuhrádza do 31. januára . Podľa novely zákona č. 582/2004 Z.z. o miestnych daniach a miestnom poplatku za TKO majiteľom psov bude zaslané rozhodnutie spolu s daňou s nehnuteľnosti. Ostatné informácie budú zverejnené v Zorskom spravodaji č.1/2013.
 
Vianočná besiedka v materskej škôlke 2012 Tlačiť Email
Fotogaléria

ImageVianočná besiedka sa uskutočnila s programom, ktorú si pre všetkých zúčastnených pripravili deti MŠ s p. učiteľkami pri vianočnom stromčeku. Predvianočné posedenie sa nieslo vo sviatočnej atmosfére s pekným programom, v ktorom si deti pozdravili svoje mamy, babky, dedkov vianočnými koledami, tancom, básničkami a darčekmi. Stromček ožil rôznofarebnými svetielkami a darčekmi od Ježiška, z ktorých mali deti veľkú radosť.

Kolektív zamestnancov MŠ želá príjemné prežitie vianočných sviatkov a v novom roku 2013 veľa zdravia, spokojnosti a úspechov v osobnom a pracovnom živote.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Privat u Terky
Apartmány Kamzík
Penzión Perla
Penzion Kamzik

TOP služby

Robo Burger
Konzum ABC
Stolarstvo Domino
Gorals s.r.o.
Profi drill

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?


LV SERVIS.SK