Udalosti v kocke
Karneval v materskej škole 2013 Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageFebruár sa tradične nesie v znamení plesov a karnevalov. Tak tomu bolo aj v našej MŠ. Trieda sa rozjasnila farebnými girlandami a balónmi, ožila veselými piesňami a naplnila sa prekrásnymi maskami. Školský karneval otvorila Čertovská čarodejnica s čertíkom Bertíkom v podaní pani učiteliek. Po krátkej scénke a predstavovaní sa, nastala ozajstná zábava. Tancovalo a bavilo sa celé osadenstvo. Na konci veselého predpoludnia čakali na každú masku výborné pečené šišky od našej pani kuchárky. Veru, vydarený deň a veselý karneval.

 
Zápis do MŠ Tlačiť Email
ImageRiaditeľka ZŠ s MŠ po dohode so zriaďovateľom obce Ždiar v zmysle zákona MŠ SR č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov oznamuje, že zápis detí do materskej školy na školský rok 2013/2014 sa uskutoční od 15.2. do 15.3.2013.
Žiadosti o prijatie si rodičia môžu vyzdvihnúť u zástupkyne MŠ.
Rozhodnutie o prijatí alebo neprijatí dieťaťa do materskej školy vydá riaditeľka školy do 15. apríla 2013 ,ktoré si rodič osobne vyzdvihne.
 
Valentínsky večer Tlačiť Email
ImageVšetky zamilované páry, ale aj tí, čo sa majú radi ... POZOR...
Blíži sa VALENTÍN, preto nepremeškajte a rezervujte si Valentínsky večer ešte dnes.
Zabávať vás bude ľudová hudba bratov Zamiškovcov a chýbať nebude ani bohatá tombola.
Viac info...
 
Vážení ubytovatelia Tlačiť Email

ImageVaše ubytovacie zariadenie je publikované na oficiálnych web stránkach Obce Ždiar www.zdiar.sk. V prípade záujmu prezentácie aj v kalendárnom roku 2013 je povinnosť zaplatiť poplatok do 28. februára 2013 do pokladne Obce Ždiar alebo prevodným príkazom na účet obce.
Ďalej...
 
Výzva ubytovateľom a podnikateľským subjektom Tlačiť Email
Oznámenie

ImagePrevádzkovateľov ubytovacích zariadení a ostatné podnikateľské subjekty upozorňujeme na splnenie si povinnosti doručenia Oznámenia údajov pre určenie výšky poplatku za znečisťovanie ovzdušia za rok 2012 podľa zákona č. 401/1998 Z.z., ktorá je do 15. februára 2013.
 
Vyplácanie nájmu za pozemky Tlačiť Email
10.02.2013 o 11.30hod.

ImageFirma K+P EKOKRM, s.r.o. (pán Majerský) v nedeľu dňa 10.02.2013 od 11.30 hod. na Obecnom úrade v Ždiari bude vyplácať podiely za nájom vlastníkom pozemkov, ktorí majú s firmou uzatvorenú zmluvu o nájme.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik

TOP služby

Robo Burger
Konzum ABC
Profi drill
Ski Rent
Gorals s.r.o.

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
2 Hostí

LV SERVIS.SK