Udalosti v kocke
Mimoriadna správa Tlačiť Email
ImageSHMÚ predpokladá na víkend prudké ochladenie na celom území Prešovského, Košického a Žilinského kraja na -15°C až na -20°C a možnoť vzniku ľadopádov.

Ing. Mariana Belujská
prednostka Obvodného úradu Poprad
 
Krízový stav – III. kalamitný stupeň Tlačiť Email
ImageObec Ždiar vyhlasuje dňa 15.03.2013 krízový stav - III. kalamitný stupeň. Oznamujeme žiakom základnej školy, že z dôvodu mimoriadnej kalamitnej situácie sa vyučovanie ruší.
Ďalej...
 
Pozvánka Tlačiť Email
ImageK+P EKOKRM, s.r.o. Poprad, PS Urbariát Ždiar a PS Lendacké zvolávajú dňa 27. marca 2013 (streda) o 16.00 hod. v Ždiarskom dome, Ždiar 206 zhromaždenie vlastníkov poľovných pozemkov.
Viac informácií...

 
Pozvánka na stretnutie Tlačiť Email
Pozvánka
ImagePozývame Vás na stretnutie s občanmi poskytujúcimi služby v cestovnom ruchu dňa 20. marca 2013 (streda) o 18.00 hod. do penziónu Wellness Strachan.
 
Lyžiarske preteky Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageZákladná škola s materskou školou v spolupráci s obcou organizovala lyžiarske preteky v nedeľu 10. marca 2013 v areáli Strednice Ždiar. Aj napriek vysokému dátumu sa športová nedeľa vydarila a nadšencov lyžovania ani jarné počasie neodradilo. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k výbornej atmosfére pretekov.
Ďalej...
 
Východoslovenská lyžiarska liga na rok 2013 Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageV lyžiarskom stredisku Mlynky-Gugel sa dňa 3.3.2013 uskutočnilo 7. záverečné kolo pretekov Východoslovenská lyžiarska liga pre rok 2013.
Ďalej...
 
Lyžiarsky výcvik detí z našej MŠ Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageSvoje lyžiarske zručnosti si deti materskej školy otestovali v závere výcviku v lyžiarskych pretekoch.
 
Eger – družobné mesto Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageV dňoch 1.-3.3.2013 na základe spolupráce medzi mestom Eger a obcou Ždiar bolo ubytovaných a lyžovalo viac ako 400 občanov mesta Eger a blízkeho okolia. Počas lyžovačky si návštevníci urobili preteky o Majstra mesta Eger v jednotlivých kategóriách.
 
Ďalej...
 
Strachan Cup Tlačiť Email
Propozície
Príďte sa zabaviť a súťažiť o skvelé ceny. Pretekári budú rozdelení do kategórií od budúcich olympionikov až po tých v najlepších rokoch. Za najlepší čas pretekov - putovný pohár STRACHAN CUP-u.

Pre budúcich olympionikov je pripravený program v lyžiarskej škole.

Všetci ste srdečne vítaní. Tešíme sa na vás.
 
Pozvánka na veľkonočnú lyžovačku Tlačiť Email
Lyžiarske strediská v Ždiari Ski Bachledova, Ski Centrum Strednica a Strachan ski centrum Vás pozývajú na veľkonočnú lyžovačku do krásnej zasneženej prírody pod Belianske Tatry. Aj pre milovníkov bežeckého lyžovania sú pripravené trate na Strednici a hrebeňom Spišskej Magury.
 
Veľká noc Tlačiť Email
ImagePríjemné prežitie veľkonočných sviatkov plných pohody a spokojnosti prajú pracovníci obecného úradu
 
Zber elektroodpadu Tlačiť Email
ImageObec Ždiar Vám oznamuje, že od 2. 4. do 30. 4.2013  bude opäť zber elektroodpadu. Všetky staré, nefunkčné elektrospotrebiče – žehličky, mikrovlnné rúry, varné kanvice, televízory... sa budú uskladňovať na obecnom úrade v sklade na posypový materiál v pracovnom čase obecného úradu.
 
Deň veselých zúbkov v MŠ Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageNaša materská škola sa zapojila do projektu Veselé zúbky, ktorý organizuje spoločnosť dm drogerie markt v spolupráci s Colgate - Palmolive. Cieľom tohto projektu je hravou formou vzbudiť u detí záujem o čistenie zubov, najmä ich však naučiť už v ranom veku vhodnú techniku čistenia.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Privat u Terky
Penzion Kamzik
Penzión Tatry
Penzión Perla
Apartmány Kamzík

TOP služby

Profi drill
Gorals s.r.o.
Stolarstvo Domino
Konzum ABC
Robo Burger

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
2 Hostí

LV SERVIS.SK