Udalosti v kocke
Mimoriadna správa Tlačiť Email
ImageSHMÚ predpokladá na víkend prudké ochladenie na celom území Prešovského, Košického a Žilinského kraja na -15°C až na -20°C a možnoť vzniku ľadopádov.

Ing. Mariana Belujská
prednostka Obvodného úradu Poprad
 
Krízový stav – III. kalamitný stupeň Tlačiť Email
ImageObec Ždiar vyhlasuje dňa 15.03.2013 krízový stav - III. kalamitný stupeň. Oznamujeme žiakom základnej školy, že z dôvodu mimoriadnej kalamitnej situácie sa vyučovanie ruší.
Ďalej...
 
Pozvánka Tlačiť Email
ImageK+P EKOKRM, s.r.o. Poprad, PS Urbariát Ždiar a PS Lendacké zvolávajú dňa 27. marca 2013 (streda) o 16.00 hod. v Ždiarskom dome, Ždiar 206 zhromaždenie vlastníkov poľovných pozemkov.
Viac informácií...

 
Pozvánka na stretnutie Tlačiť Email
Pozvánka
ImagePozývame Vás na stretnutie s občanmi poskytujúcimi služby v cestovnom ruchu dňa 20. marca 2013 (streda) o 18.00 hod. do penziónu Wellness Strachan.
 
Lyžiarske preteky Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageZákladná škola s materskou školou v spolupráci s obcou organizovala lyžiarske preteky v nedeľu 10. marca 2013 v areáli Strednice Ždiar. Aj napriek vysokému dátumu sa športová nedeľa vydarila a nadšencov lyžovania ani jarné počasie neodradilo. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k výbornej atmosfére pretekov.
Ďalej...
 
Východoslovenská lyžiarska liga na rok 2013 Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageV lyžiarskom stredisku Mlynky-Gugel sa dňa 3.3.2013 uskutočnilo 7. záverečné kolo pretekov Východoslovenská lyžiarska liga pre rok 2013.
Ďalej...
 
Lyžiarsky výcvik detí z našej MŠ Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageSvoje lyžiarske zručnosti si deti materskej školy otestovali v závere výcviku v lyžiarskych pretekoch.
 
Eger – družobné mesto Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageV dňoch 1.-3.3.2013 na základe spolupráce medzi mestom Eger a obcou Ždiar bolo ubytovaných a lyžovalo viac ako 400 občanov mesta Eger a blízkeho okolia. Počas lyžovačky si návštevníci urobili preteky o Majstra mesta Eger v jednotlivých kategóriách.
 
Ďalej...
 
Strachan Cup Tlačiť Email
Propozície
Príďte sa zabaviť a súťažiť o skvelé ceny. Pretekári budú rozdelení do kategórií od budúcich olympionikov až po tých v najlepších rokoch. Za najlepší čas pretekov - putovný pohár STRACHAN CUP-u.

Pre budúcich olympionikov je pripravený program v lyžiarskej škole.

Všetci ste srdečne vítaní. Tešíme sa na vás.
 
Pozvánka na veľkonočnú lyžovačku Tlačiť Email
Lyžiarske strediská v Ždiari Ski Bachledova, Ski Centrum Strednica a Strachan ski centrum Vás pozývajú na veľkonočnú lyžovačku do krásnej zasneženej prírody pod Belianske Tatry. Aj pre milovníkov bežeckého lyžovania sú pripravené trate na Strednici a hrebeňom Spišskej Magury.
 
Veľká noc Tlačiť Email
ImagePríjemné prežitie veľkonočných sviatkov plných pohody a spokojnosti prajú pracovníci obecného úradu
 
Zber elektroodpadu Tlačiť Email
ImageObec Ždiar Vám oznamuje, že od 2. 4. do 30. 4.2013  bude opäť zber elektroodpadu. Všetky staré, nefunkčné elektrospotrebiče – žehličky, mikrovlnné rúry, varné kanvice, televízory... sa budú uskladňovať na obecnom úrade v sklade na posypový materiál v pracovnom čase obecného úradu.
 
Deň veselých zúbkov v MŠ Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageNaša materská škola sa zapojila do projektu Veselé zúbky, ktorý organizuje spoločnosť dm drogerie markt v spolupráci s Colgate - Palmolive. Cieľom tohto projektu je hravou formou vzbudiť u detí záujem o čistenie zubov, najmä ich však naučiť už v ranom veku vhodnú techniku čistenia.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik

TOP služby

Ski Rent
Konzum ABC
Gorals s.r.o.
Profi drill
Robo Burger

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
1 Hosť

LV SERVIS.SK