Udalosti v kocke
Zumba s Merci Tlačiť Email
Milé žienky, dievčatá, milovníčky pohybu a zdravého životného štýlu! Po dlhšej prestávke sa opäť začína cvičiť „Zumba“. Presnejšie, začíname 3. mája 2013 (v piatok) o 17:00 h. v telocvični našej školy. Cvičenia budú prebiehať v stredu a piatok v čase od 17:00 h. do 18:00 h.
 
Stretnutie dôchodcov Tlačiť Email
Fotogaléria
V Goralskej karčme sa 25. apríla 2013 stretli seniori na posedení s vedením obce. Pre svojich starých rodičov si deti z materskej a základnej školy pripravili bohatý program. Program obohatili besedou príslušníci Policajného zboru, ktorí našich dôchodcov poučili ako sa chrániť a ako chrániť svoj majetok.
 
Bez násilia každý deň Tlačiť Email
Program
ImageOkresné riaditeľstvo Policajného zboru v Poprade Vás pozýva dňa 19.04.2013 o 10.00 hod. na preventívno-propagačnú aktivitu pod názvom „Bez násilia každý deň“.
 
Zvoz TKO bez kontrolných lístkov Tlačiť Email
Obec Ždiar oznamuje obyvateľom obce, že vo štvrtok dňa 2. mája 2013 bude odvoz TKO uskutočnený bez kontrolných lístkov z dôvodu jarného upratovania.
 
Beseda s lesníkom TANAP-u Tlačiť Email
Fotogaléria
ImageDňa 10.4.2013 v dopoludňajších hodinách prijal pozvanie do našej materskej školy lesník p. Ján Halčin. Porozprával deťom o zvieratách, prírode a ako ochraňovať našu prírodu. Deti rozprávanie veľmi zaujímalo o čom svedčili aj rôzne otázky na ktoré im odpovedal. Všetky deti dostali darček v podobe pohľadnice a nálepky.

 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik

TOP služby

Profi drill
Konzum ABC
Gorals s.r.o.
Stolarstvo Domino
Robo Burger

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?


LV SERVIS.SK