Udalosti v kocke
Slávnostné uvítanie novonarodených detí Tlačiť Email
Fotogaléria
V popoludňajších hodinách sme dňa 15. mája 2013 slávnostne privítali medzi seba novonarodené deti, ktoré sa narodili roku 2012. Po úvodných slovách Ing. Veroniky Pitoňákovej pre najmenších občanov našej obce a ich rodičov sa predstavili s programom deti z materskej a základnej školy. Po vystúpení sa prítomným prihovoril starosta obce Ing. Pavol Bekeš, ktorý deťom aj rodičom poprial do ďalšieho života veľa šťastia, zdravia a radosti. Pre spomienku na túto slávnostnú chvíľu obec venovala každému dieťatku pamätný list a peňažnú poukážku.
 
Oznam Tlačiť Email
Obecný úrad v Ždiari oznamuje, že stavebný úrad od 28. mája do 10. júna 2013 bude zatvorený z dôvodu čerpania dovolenky pracovníčky stavebného úradu Ing. Karafovej.

Obecnú úrad z dôvodu školenia pracovníkov obecného úradu bude zatvorený dňa 28.05.2013.
 
Deň matiek v materskej škole Tlačiť Email
Fotogaléria
Dňa 10. Mája 2013 sa v materskej škole uskutočnilo slávnostné posedenie mamičiek pri príležitosti oslavy „Dňa matiek“. Naše detičky potešili svoje mamičky básničkami, pesničkami a tančekom, ktoré s nimi pripravili p. učiteľky. Každá mamička dostala na záver programu kvetinu od svojho dieťaťa a bola ponúknutá kávičkou a koláčikom.
 
Oprava obecných ciest Tlačiť Email
Fotogaléria
Obec  Ždiar v súčasnej dobe opravuje po zime výtlky na obecných cestách.
 
Zákaz vypaľovania tráv Tlačiť Email
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Poprade informuje občanov, že s príchodom jari a slnečného počasia sa aj tento rok čoraz častejšie stretávame s vypaľovaním trávy a bylinných porastov...
Viac informácií..

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru
 
 
Výrub stromov na cintoríne Tlačiť Email
Fotogaléria
Obec Ždiar, ako správca cintorína, v mesiaci marec začala s výrubom stromov na cintoríne. Dôvodom boli prestárle dreviny, ktoré ohrozovali hrobové miesta, elektrické vedenie a samotných občanov.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík

TOP služby

Konzum ABC
Ski Rent
Gorals s.r.o.
Robo Burger
Wild Park

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
1 Hosť

LV SERVIS.SK