Udalosti v kocke
Slávnostné uvítanie novonarodených detí Tlačiť Email
Fotogaléria
V popoludňajších hodinách sme dňa 15. mája 2013 slávnostne privítali medzi seba novonarodené deti, ktoré sa narodili roku 2012. Po úvodných slovách Ing. Veroniky Pitoňákovej pre najmenších občanov našej obce a ich rodičov sa predstavili s programom deti z materskej a základnej školy. Po vystúpení sa prítomným prihovoril starosta obce Ing. Pavol Bekeš, ktorý deťom aj rodičom poprial do ďalšieho života veľa šťastia, zdravia a radosti. Pre spomienku na túto slávnostnú chvíľu obec venovala každému dieťatku pamätný list a peňažnú poukážku.
 
Oznam Tlačiť Email
Obecný úrad v Ždiari oznamuje, že stavebný úrad od 28. mája do 10. júna 2013 bude zatvorený z dôvodu čerpania dovolenky pracovníčky stavebného úradu Ing. Karafovej.

Obecnú úrad z dôvodu školenia pracovníkov obecného úradu bude zatvorený dňa 28.05.2013.
 
Deň matiek v materskej škole Tlačiť Email
Fotogaléria
Dňa 10. Mája 2013 sa v materskej škole uskutočnilo slávnostné posedenie mamičiek pri príležitosti oslavy „Dňa matiek“. Naše detičky potešili svoje mamičky básničkami, pesničkami a tančekom, ktoré s nimi pripravili p. učiteľky. Každá mamička dostala na záver programu kvetinu od svojho dieťaťa a bola ponúknutá kávičkou a koláčikom.
 
Oprava obecných ciest Tlačiť Email
Fotogaléria
Obec  Ždiar v súčasnej dobe opravuje po zime výtlky na obecných cestách.
 
Zákaz vypaľovania tráv Tlačiť Email
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Poprade informuje občanov, že s príchodom jari a slnečného počasia sa aj tento rok čoraz častejšie stretávame s vypaľovaním trávy a bylinných porastov...
Viac informácií..

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru
 
 
Výrub stromov na cintoríne Tlačiť Email
Fotogaléria
Obec Ždiar, ako správca cintorína, v mesiaci marec začala s výrubom stromov na cintoríne. Dôvodom boli prestárle dreviny, ktoré ohrozovali hrobové miesta, elektrické vedenie a samotných občanov.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzión Tatry
Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík
Privat u Terky
Penzión Perla

TOP služby

Stolarstvo Domino
Gorals s.r.o.
Wild Park
Konzum ABC
Profi drill

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
5 Hostí

LV SERVIS.SK