Udalosti v kocke
Oznam Tlačiť Email
Obec Ždiar Vám oznamuje, že v dňoch 30.-31.10.2013 bude Obecný úrad v Ždiari zatvorený z dôvodu sťahovania do nových priestorov. Od 4. novembra 2013 bude obecnú úrad v priestoroch Hasičskej zbrojnice v Ždiari.
 
Voľby do orgánov Prešovského samosprávneho kraja Tlačiť Email
Dňa 9. novembra 2013 sa uskutočnia voľby do orgánov Prešovského samosprávneho kraja, ktoré budú prebiehať v zasadačke obecného úradu od 7.00 hod. do 22.00 hod. Volí sa predseda a 8 poslancov. Viac informácií na www.po-kraj.sk.

Zoznam zeregistrovaných kandidátov Poprad
Zoznam zaregistrovaných kandidátov na predsedu
 
Oznam Tlačiť Email
Obec  Ždiar Vám oznamuje, že stavebný úrad dňa 22.10.2013 bude zatvorený.
 
Zelená škola Tlačiť Email
Fotogaléria
Celoslovenská Rada programu Zelená škola, ktorej cieľom je realizovať environmentálnu výchovu prepojenú s praktickými krokmi, na svojom stretnutí 4. - 6. júla 2013 v Banskej Bystrici vyhodnotila priebeh 8. ročníka programu Zelená škola v školskom roku 2012/13. Na základe výsledkov záverečného hodnotenia rozhodla, že Základná škola s materskou školou v Ždiari patrí ku školám, ktoré úspešne postupovali v súlade s pravidlami programu a splnili tak všetky podmienky pre udelenie certifikátu. Rada programu slávnostne odovzdala certifikát dňa 10.10.2013 v Košiciach za účasti p. uč. Kataríny Horskej, Barbory Jurčovej, p. riad. Ľuboslávy Budzákovej a Pavla Bekeša, starostu obce.

Srdečne blahoželáme

 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik

TOP služby

Konzum ABC
Gorals s.r.o.
Robo Burger
Profi drill
Stolarstvo Domino

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
2 Hostí

LV SERVIS.SK