Udalosti v kocke
Reprezentačný ples Goralov Tlačiť Email
Fotogaléria
Skvelá zábava sa niesla celým večerom na 5. Reprezentačnom plese Goralov v sobotu 8. februára 2014. Program pre krojovancov si pripravili deti zo súboru Ždiaranček a ako prví rozprúdili zábavu spolu so ždiarskou goralskou muzikou a ženami so súboru Goral. Hosťom večera bola speváčka Jadranka Handlovská a do skorých ranných hodín hrala hudobná skupina Rytmix.

Poďakovanie patrí všetkým sponzorom, ktorí venovali cenu do tomboly alebo prispeli špecialitami na švédske stoly
 
Hokejový turnaj „O pohár starostu obce“ Tlačiť Email
Fotogaléria
2. februára 2014 sa konal hokejový turnaj „O pohár starostu obce“ za účasti 4 mužstiev: Organizátori, POWER KING, HC Kežmarok a HC Spišská Bela C. Zápasy vyvrcholili do finálového zápasu, ktorého víťazom sa stalo družstvo HC Spišská Belá C.

Všetkým športovcom blahoželáme k výkonom.


Poradie:
1. HC Spišská Belá C
2. POWER KING
3. Organizátori – Strachan Team
4. HC Kežmarok
 
Gloria 2014 Tlačiť Email
Fotogaléria
Diplom
Detský folklórny súbor Ždiaranček sa 21. januára 2014 so svojimi vedúcimi Mgr. Janou Andrášovou a Petrom Michalákom zúčastnili XI. ročníka súťaže „Jaselek“ v kategórii Tradície – starší žiaci v poľskom Zakopanom a zo súťaže si priniesli 1. miesto.

Blahoželáme
 
Zrušené Valné zhromaždenie podielnikov Urbariátu Ždiar Tlačiť Email

Oznamujeme podielnikom Urbariátu Ždiar, že valné zhromaždenie dňa 23.02.2014 sa nebude konať. Náhradný termín bude včas oznámený!

 
Film o Vysokých Tatrách Tlačiť Email
V období Veľkej noci v minulom roku 2013 natáčal nemecký televízny štáb NDR dokument (cca 43 minút) o Vysokých Tatrách, v ktorom je časť venovaná aj našej obci Ždiar.

Dokument si môžte pozrieť tu.
 
Foto súťaž Tlačiť Email
Radi fotografujete? Máte aktuálne a zaujímavé FOTO z regiónu Tatry-Spiš-Pieniny? Podeľte sa s nami o vaše zážitky! Prezentujte Vaše fotografie a pomôžte zviditeľniť náš atraktívny región. Pre vytrvalých „lovcov dobrých záberov“ pripravujeme FOTO SÚŤAŽ o atraktívne ceny. Bližšie informácie ohľadom súťaže už čoskoro. Sledujte nás... Informácie o súťaži nájdete na stránke www.tatryspispieniny.sk a na facebook stránke www.facebook.com/tatryspispieniny
 
Vážení ubytovatelia, Tlačiť Email
vaše ubytovacie zariadenie je publikované na oficiálnych web stránkach obce Ždiar www.zdiar.sk. V prípade záujmu prezentácie aj v kalendárnom roku 2014 je povinnosť zaplatiť poplatok do 31. januára 2014 do pokladne obce alebo prevodným príkazom na účet obce.

Ďalej...
 
Oznámenie o zápise do 1. ročníka základnej školy pre školský rok 2014/2015 Tlačiť Email
Riaditeľka Základnej školy s materskou školou v Ždiari oznamuje rodičom, že zápis žiakov do 1. ročníka základnej školy sa uskutoční 5. februára 2014 (streda) v budove základnej školy v čase od 8:00 do 13:00 hod.


Ďalej...
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik

TOP služby

Robo Burger
Profi drill
Gorals s.r.o.
Ski Rent
Wild Park

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
2 Hostí

LV SERVIS.SK