Udalosti v kocke
Slávnostné uvítanie novonarodených detí Tlačiť Email
V obradnej miestnosti Obecného úradu v Ždiari sa dňa 14. mája 2014 o 15.00 hod. uskutoční slávnostné uvítanie novonarodených detí, ktoré sa narodili v roku 2013.
 
Voľby do Európskeho parlamentu Tlačiť Email
Dňa 24. mája 2014 (sobota) sa uskutočnia voľby do Európskeho parlamentu od 7:00 do 22:00 hod. vo volebnej miestnosti na Obecnom úrade v Ždiari (budova hasičskej zbrojnice s.č. 290)
 
Slávnostné uvítanie novonarodených detí Tlačiť Email
Fotogaléria
V popoludňajších hodinách sme 14. mája 2014 slávnostne privítali medzi seba nových občiankov, ktorí sa narodili roku 2013. Po úvodných slovách Ing. Veroniky Pitoňákovej pre najmenších a ich rodičov sa predstavili s programom deti z materskej a základnej školy. Po vystúpení sa prítomným prihovoril starosta obce Ing. Pavol Bekeš, ktorý deťom aj rodičom poprial do ďalšieho života veľa šťastia, zdravia a radosti. Pre spomienku na túto slávnostnú chvíľu obec venovala každému dieťatku pamätný list a peňažnú poukážku.
 
Vyhlásený 3. stupeň povodňovej aktivity Tlačiť Email
Fotogaléria
V obci Ždiar dňa 15.05.2014 o 20.30 bol vyhlásený 3. stupeň povodňovej aktivity. Dážď a výdatné zrážky dvihli hladinu všetkých ždiarskych potokov a ždiarskeho potoka Biela.
 
Autobusová zastávka a lávka Tlačiť Email
Obec ukončila práce na autobusovej zastávke pri MŠ a výstavbe novej lávky cez potok.
Ďalej...
 
Valné zhromaždenie podielnikov Urbariátu Tlačiť Email
Pozvánka
Pozemkové spoločenstvo Urbariát Ždiar pozýva na valné zhromaždenie podielnikov Urbariátu dňa 11.05.2014 o 11.00 hod. do Goralskej karčmy.
 
Bike camp 2014 Tlačiť Email
V termíne 22.-25.7.2014 sa v areáli Sun Bachledova uskutoční bike camp s najlepším slovenským jazdcom Filipom Polcom! Skvelý tip na skvelé štyri dni počas letných prázdnin! Viac info a online prihlásenie na www.sunbachledova.sk.
 
Výlet dôchodcov do Litmanovej a okolia Starej Ľubovne Tlačiť Email
Fotogaléria
22. mája 2014 začali naši dôchodcovia svoj výlet púťou na hore Zvir v Litmanovej. Program sa začal modlitbou svätého ruženca, po ktorom nasledovala sv. liturgia a adorácia a požehnaním s Najsvätejšou Eucharistiou. V popoludňajších hodinách bola prehliadka Nesville parku v Hniezdnom a nakoniec prehliadka Ľubovnianskeho skanzenu.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Privat u Terky
Penzion Kamzik
Penzión Tatry
Penzión Perla
Apartmány Kamzík

TOP služby

Stolarstvo Domino
Wild Park
Gorals s.r.o.
Profi drill
Konzum ABC

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
3 Hostí

LV SERVIS.SK