Udalosti v kocke
Slávnostné uvítanie novonarodených detí Tlačiť Email
V obradnej miestnosti Obecného úradu v Ždiari sa dňa 14. mája 2014 o 15.00 hod. uskutoční slávnostné uvítanie novonarodených detí, ktoré sa narodili v roku 2013.
 
Voľby do Európskeho parlamentu Tlačiť Email
Dňa 24. mája 2014 (sobota) sa uskutočnia voľby do Európskeho parlamentu od 7:00 do 22:00 hod. vo volebnej miestnosti na Obecnom úrade v Ždiari (budova hasičskej zbrojnice s.č. 290)
 
Slávnostné uvítanie novonarodených detí Tlačiť Email
Fotogaléria
V popoludňajších hodinách sme 14. mája 2014 slávnostne privítali medzi seba nových občiankov, ktorí sa narodili roku 2013. Po úvodných slovách Ing. Veroniky Pitoňákovej pre najmenších a ich rodičov sa predstavili s programom deti z materskej a základnej školy. Po vystúpení sa prítomným prihovoril starosta obce Ing. Pavol Bekeš, ktorý deťom aj rodičom poprial do ďalšieho života veľa šťastia, zdravia a radosti. Pre spomienku na túto slávnostnú chvíľu obec venovala každému dieťatku pamätný list a peňažnú poukážku.
 
Vyhlásený 3. stupeň povodňovej aktivity Tlačiť Email
Fotogaléria
V obci Ždiar dňa 15.05.2014 o 20.30 bol vyhlásený 3. stupeň povodňovej aktivity. Dážď a výdatné zrážky dvihli hladinu všetkých ždiarskych potokov a ždiarskeho potoka Biela.
 
Autobusová zastávka a lávka Tlačiť Email
Obec ukončila práce na autobusovej zastávke pri MŠ a výstavbe novej lávky cez potok.
Ďalej...
 
Valné zhromaždenie podielnikov Urbariátu Tlačiť Email
Pozvánka
Pozemkové spoločenstvo Urbariát Ždiar pozýva na valné zhromaždenie podielnikov Urbariátu dňa 11.05.2014 o 11.00 hod. do Goralskej karčmy.
 
Bike camp 2014 Tlačiť Email
V termíne 22.-25.7.2014 sa v areáli Sun Bachledova uskutoční bike camp s najlepším slovenským jazdcom Filipom Polcom! Skvelý tip na skvelé štyri dni počas letných prázdnin! Viac info a online prihlásenie na www.sunbachledova.sk.
 
Výlet dôchodcov do Litmanovej a okolia Starej Ľubovne Tlačiť Email
Fotogaléria
22. mája 2014 začali naši dôchodcovia svoj výlet púťou na hore Zvir v Litmanovej. Program sa začal modlitbou svätého ruženca, po ktorom nasledovala sv. liturgia a adorácia a požehnaním s Najsvätejšou Eucharistiou. V popoludňajších hodinách bola prehliadka Nesville parku v Hniezdnom a nakoniec prehliadka Ľubovnianskeho skanzenu.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík

TOP služby

Profi drill
Robo Burger
Gorals s.r.o.
Stolarstvo Domino
Konzum ABC

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
1 Hosť

LV SERVIS.SK