Udalosti v kocke
Katarínska zábava Tlačiť Email
Združenie rodičov pri ZŠ v Ždiari Vás tradične pozýva na Katarínsku zábavu, ktorá sa uskutoční 15.novembra 2014 v Hoteli Magura so začiatkom od 19:00 hod. DJ, chutná večera a bohatá tombola je zárukou vydareného večera!

Info a predaj vstupeniek:
Potraviny U Vlasty 0907 928 421
Konzum ABC 0915 932 778
 
Oznam Tlačiť Email
Obec Ždiar Vám oznamuje, že stavebý úrad dňa 21.10.2014 bude zatvorený z dôvodu čerpania dovolenky pracovníčky Ing. Karafovej.
 
Komunálne voľby 2014 Tlačiť Email
Vyhlásenie
Vyhlásenie kandidatúry pre voľby starostu obce a poslancov Obecného zastupiteľstva v Ždiari 15. novembra 2014.
 
Stretnutie s podnikateľmi Tlačiť Email
Dňa 22.10.2014 sa konalo stretnutie v hoteli Magurana na podnet starostu obce Ing. Pavla Bekeša s občanmi poskytujúcimi služby v cestovnom ruchu. Pozvanie na stretnutie prijali Ing. Štefan Danko, predseda Občianskeho združenia Tatry – Pienniny –LAG a Ing. Gabriela Bodnárová, výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie CR Tatry-Spiš-Pieniny, ktorí prítomných informovali o možnosti členstva v jednotlivých združeniach, o možnosti čerpania financií a aktívneho sa zapojenia do prípravy projektov pre získavanie financií na rozvoj regiónu.
Ďalej...
 
Babička Spiša a Šariša 2014 Tlačiť Email
Fotogaléria
Obec Ždiar do súťaže „Babička Spiša a Šariša 2014“, ktorú organizovalo mesto Stará Ľubovňa dňa 23.10.2014, prihlásila p. Ruženu Zachvejovú. V Dome kultúry sa predstavilo 12 súťažiacich babičiek, ktoré sa predviedli v troch disciplínach: módnej prehliadke, predstavení svojho bydliska a mikroregiónu, ukážke svojho talentu a zručnosti. Svoju múdrosť, šikovnosť a zmysel pre humor predviedli všetky babičky, ale porota musela vybrať tri najlepšie. Zlatou babičkou roka sa stala 84-ročná Ružena Zachvejová, ktorá v súťaži získala aj titul Najstaršia babička roka. Striebornou babičkou sa stala Žofia Molčanová z Kurova a brondzovou babičkou Justína Kollárová z Kolačkova.

Srdečne blahoželáme
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik

TOP služby

Stolarstvo Domino
Profi drill
Robo Burger
Gorals s.r.o.
Ski Rent

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
1 Hosť

LV SERVIS.SK