Udalosti v kocke
Katarínska zábava Tlačiť Email
Združenie rodičov pri ZŠ v Ždiari Vás tradične pozýva na Katarínsku zábavu, ktorá sa uskutoční 15.novembra 2014 v Hoteli Magura so začiatkom od 19:00 hod. DJ, chutná večera a bohatá tombola je zárukou vydareného večera!

Info a predaj vstupeniek:
Potraviny U Vlasty 0907 928 421
Konzum ABC 0915 932 778
 
Oznam Tlačiť Email
Obec Ždiar Vám oznamuje, že stavebý úrad dňa 21.10.2014 bude zatvorený z dôvodu čerpania dovolenky pracovníčky Ing. Karafovej.
 
Komunálne voľby 2014 Tlačiť Email
Vyhlásenie
Vyhlásenie kandidatúry pre voľby starostu obce a poslancov Obecného zastupiteľstva v Ždiari 15. novembra 2014.
 
Stretnutie s podnikateľmi Tlačiť Email
Dňa 22.10.2014 sa konalo stretnutie v hoteli Magurana na podnet starostu obce Ing. Pavla Bekeša s občanmi poskytujúcimi služby v cestovnom ruchu. Pozvanie na stretnutie prijali Ing. Štefan Danko, predseda Občianskeho združenia Tatry – Pienniny –LAG a Ing. Gabriela Bodnárová, výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie CR Tatry-Spiš-Pieniny, ktorí prítomných informovali o možnosti členstva v jednotlivých združeniach, o možnosti čerpania financií a aktívneho sa zapojenia do prípravy projektov pre získavanie financií na rozvoj regiónu.
Ďalej...
 
Babička Spiša a Šariša 2014 Tlačiť Email
Fotogaléria
Obec Ždiar do súťaže „Babička Spiša a Šariša 2014“, ktorú organizovalo mesto Stará Ľubovňa dňa 23.10.2014, prihlásila p. Ruženu Zachvejovú. V Dome kultúry sa predstavilo 12 súťažiacich babičiek, ktoré sa predviedli v troch disciplínach: módnej prehliadke, predstavení svojho bydliska a mikroregiónu, ukážke svojho talentu a zručnosti. Svoju múdrosť, šikovnosť a zmysel pre humor predviedli všetky babičky, ale porota musela vybrať tri najlepšie. Zlatou babičkou roka sa stala 84-ročná Ružena Zachvejová, ktorá v súťaži získala aj titul Najstaršia babička roka. Striebornou babičkou sa stala Žofia Molčanová z Kurova a brondzovou babičkou Justína Kollárová z Kolačkova.

Srdečne blahoželáme
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzión Tatry
Penzión Perla
Privat u Terky
Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik

TOP služby

Profi drill
Stolarstvo Domino
Robo Burger
Gorals s.r.o.
Wild Park

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
7 Hostí

LV SERVIS.SK