Udalosti v kocke
Mikuláša privítame už v piatok 5. decembra Tlačiť Email
V piatok 5. decembra 2014 po sv. omši pred farským kostolom privítame opäť po roku Mikuláša, ktorý príde s košom sladkostí pre naše deti a rozsvieti svetlá vianočného stromčeka.
 
Oznam Tlačiť Email
Obec Ždiar v zastúpení Ing. Pavlom Bekešom, starostom obce Vám oznamuje, že Obecný úrad v Ždiari bude dňa 31.12. 2014 zatvorený.
 
Silvester disco night Tlačiť Email
Strachan Ski centrum pozýva dňa 31.12.2014 na oslavu posledného dňa roku 2014.
 
Oznam Tlačiť Email
Obec Ždiar vyzýva všetkých prevádzkovateľov ubytovacích a lyžiarskych zariadení, aby v čase Silvestrovskej noci a novoročných sviatkov neorganizovali akcie s použitím zábavnej pyrotechniky.
V obci sa nachádzajú tri pamiatkové zóny s drevenicami zaradenými do pamiatkového kultúrneho dedičstva, veľa dreveníc, čo predstavuje vysoké riziko požiaru. Použitie pyrotechniky bez súhlasu a povolenej výnimky je porušenie ustanovení zákona o ochrane prírody, VZN obce o ochrane pred požiarmi.
Obec Ždiar verí, že spoločne si vychutnáme príjemnú a zábavnou technikou neručenú silvestrovskú noc a novoročné sviatky v našej obci.
 
Rekonštrukcia 1. linky ČOV Tlačiť Email
Fotogaléria
Obec Ždiar ukončila rekonštrukčné práce na 1. linke ČOV, kde sa vymenili prevzdušňovacie elementy a potrubné rozvody v aktivačnej a dosadzovacej nádrži.
 
Výmena podlahovej krytiny Tlačiť Email
V týchto dňoch sa ukončili práce na výmene podlahovej krytiny na zdravornom stredisku.
Ďalej...
 
Ski Bachledova Tlačiť Email
Dňa 29.12.2014 stredisko Ski Bachledova otvára zimnú sezonu 2014/2015. V prevádzke budú zjazdovky Bachledka I., Majstrák, Hrebeň.
 
Vianočný pozdrav Tlačiť Email
Príjemné a pokojné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných úspechov v roku 2015

želajú pracovníci Obce Ždiar
 
1. zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Ždiari Tlačiť Email
V piatok 12.12.2014 sa konalo ustanovujúce zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Ždiari. Novozvolený starosta obce Ing. Pavol Bekeš a zvolení poslanci zložili zákonom predpísaný sľub.
Ďalej...
 
Oznam Tlačiť Email
Obec Ždiar oznamuje obyvateľom obce a podnikateľským subjektom, že dňa 23. decembra 2014 bude zber TKO bez kontrolných lístkov.

Kontrolné lístky na rok 2015 na konvy a kontajnery si môžete vyzdvihnúť a zakúpiť na obecnom úrade. Staré kontrolné lístky z roku 2014 neplatia.
 
"FUN & CRAZY" lyžovačka Tlačiť Email
Zažite "FUN & CRAZY" lyžovačku a príďte vyskúšať SKICROSS. Túto novinku pre Vás pripravilo Strachan Skicentrum v novej lyžiarskej sezóne 2014/2015. Je to novovybudovaná lyžiarska trať s terénnymi úpravami – skoky, vlny a klopené zákruty. Vhodná pre každého lyžiara, vrátane najmenších návštevníkov.
 
OZNAM Ski Bachledova Tlačiť Email
Ski Bachledova pre nepriaznivé snehové podmienky plánované otvorenie  sezóny dňa 13.12.2014 ruší.
Nový termín otvorenia sledujte na webových stránkach a na FB Skibachledova. Vopred sa ospravedlňujú za vzniknuté problémy, snažili sa do  poslednej chvíle robiť maximum pre otvorenie strediska, ale počasie  im to nedoprialo.
 
Sviatok sv. Mikuláša a rozsvietenie vianočného stromčeka Tlačiť Email
V piatok 5. decembra 2014 na sv. omšu opäť po roku zavítal do Ždiaru sv. Mikuláš, ktorý za sprievodu anjelov a našich najmenších rozsvietil vianočný stromček a porozdával zo svojich košov sladkú nádielku.
Ďalej...
 
Mikuláš zavítal do materskej školy Tlačiť Email
Fotogaléria
4.12.2014 programom privítali deti z materskej školy Mikuláša, ktorý po vystúpení deti odmenil balíčkami so sladkými maškrtami.
 
Dokončovacie práce na OcÚ Tlačiť Email
Obec v týchto dňoch finišuje s prácami na starom obecnom úrade.
Ďalej...
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík

TOP služby

Konzum ABC
Stolarstvo Domino
Ski Rent
Gorals s.r.o.
Profi drill

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?


LV SERVIS.SK