Udalosti v kocke
Goralský víkend v La Gambe Tlačiť Email
 
 
Podujatia v Ski Bachledova Tlačiť Email

Dámske utorky v Ski Bachledova
Valentínska lyžovačka v Ski Bachledova
Jarné prázdniny v Ski Bachledova

 
Zápis detí do materskej školy Tlačiť Email
Riaditeľka ZŠ s MŠ v Ždiari oznamuje, že v dňoch od 16.2.2015 do 16.3.2015 prebehne zápis detí na predprimárne vzdelávanie na školský rok 2015/2016.
Žiadosť o prijatie dieťaťa do MŠ si môže zákonný zástupca vyzdvihnúť u zástupkyne MŠ. Rozhodnutie o prijatí alebo neprijatí dieťaťa do MŠ vydá riaditeľka ZŠ s MŠ do konca mája 2015. Prijímajú sa deti od 3 do 6 rokov, prednostne sa príjmu deti predškolského veku, ktoré do 31.8.2015 dovŕšia vek 5 rokov. Deti mladšie ako 3 roky budú prijaté iba v prípade nenaplnenia kapacity MŠ.
 
Schválenie zmien a doplnkov č. 15 ÚPN Tlačiť Email
Obecné zastupiteľstvo v Ždiari dňa 12.12.2014 na svojom zasadnutí schválilo uznesením č. 3/2014 Zmeny a doplnky č. 15 územného plánu obce Ždiar, VZN obce č. 1/2014, ktorým sa vyhlasuje záväzná časť ÚPN-O Ždiar. Účinnosti všeobecného právneho predpisu, ktorým sa vyhlasuje záväzná časť územného plánu: 10. január 2015.

Viac informácií: v sekcii „Samospráva“ > „Pre obyvateľov“ > „Územný plán obce“
 
Ždiaranček v Zakopanom a Olczi Tlačiť Email
Detský folklórny súbor Ždiaranček sa v januári 2015 so svojimi vedúcimi Mgr. Janou Andrášovou a Petrom Michalákom zúčastnili XII. ročníka súťaže „Jaselek“ v kategórii Tradície – starší žiaci v poľskom Zakopanom a zo súťaže si opäť priniesli 1. miesto. Pozvanie prijali aj na súťaž „Betlehemcov“ v poľskej Olczi a umiestnili sa na peknom 2. mieste.

Blahoželáme
Ďalej...
 
Hrebeň Spišskej Magury Tlačiť Email
Milovníkom bežeckého lyžovania a turistiky oznamujeme, že je sprístupnený a upravený hrebeň Spišskej Magury od rampy na Osturňu ponad Strachan Skicentrum do Ski Bachledova. V týchto dňoch pribudla nová snehová vrstva a podmienky pre bežkárov sa ešte viac skvalitnili.
Ďalej...
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík

TOP služby

Stolarstvo Domino
Gorals s.r.o.
Wild Park
Robo Burger
Ski Rent

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?


LV SERVIS.SK