Udalosti v kocke
Goralský víkend v La Gambe Tlačiť Email
 
 
Podujatia v Ski Bachledova Tlačiť Email

Dámske utorky v Ski Bachledova
Valentínska lyžovačka v Ski Bachledova
Jarné prázdniny v Ski Bachledova

 
Zápis detí do materskej školy Tlačiť Email
Riaditeľka ZŠ s MŠ v Ždiari oznamuje, že v dňoch od 16.2.2015 do 16.3.2015 prebehne zápis detí na predprimárne vzdelávanie na školský rok 2015/2016.
Žiadosť o prijatie dieťaťa do MŠ si môže zákonný zástupca vyzdvihnúť u zástupkyne MŠ. Rozhodnutie o prijatí alebo neprijatí dieťaťa do MŠ vydá riaditeľka ZŠ s MŠ do konca mája 2015. Prijímajú sa deti od 3 do 6 rokov, prednostne sa príjmu deti predškolského veku, ktoré do 31.8.2015 dovŕšia vek 5 rokov. Deti mladšie ako 3 roky budú prijaté iba v prípade nenaplnenia kapacity MŠ.
 
Schválenie zmien a doplnkov č. 15 ÚPN Tlačiť Email
Obecné zastupiteľstvo v Ždiari dňa 12.12.2014 na svojom zasadnutí schválilo uznesením č. 3/2014 Zmeny a doplnky č. 15 územného plánu obce Ždiar, VZN obce č. 1/2014, ktorým sa vyhlasuje záväzná časť ÚPN-O Ždiar. Účinnosti všeobecného právneho predpisu, ktorým sa vyhlasuje záväzná časť územného plánu: 10. január 2015.

Viac informácií: v sekcii „Samospráva“ > „Pre obyvateľov“ > „Územný plán obce“
 
Ždiaranček v Zakopanom a Olczi Tlačiť Email
Detský folklórny súbor Ždiaranček sa v januári 2015 so svojimi vedúcimi Mgr. Janou Andrášovou a Petrom Michalákom zúčastnili XII. ročníka súťaže „Jaselek“ v kategórii Tradície – starší žiaci v poľskom Zakopanom a zo súťaže si opäť priniesli 1. miesto. Pozvanie prijali aj na súťaž „Betlehemcov“ v poľskej Olczi a umiestnili sa na peknom 2. mieste.

Blahoželáme
Ďalej...
 
Hrebeň Spišskej Magury Tlačiť Email
Milovníkom bežeckého lyžovania a turistiky oznamujeme, že je sprístupnený a upravený hrebeň Spišskej Magury od rampy na Osturňu ponad Strachan Skicentrum do Ski Bachledova. V týchto dňoch pribudla nová snehová vrstva a podmienky pre bežkárov sa ešte viac skvalitnili.
Ďalej...
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík
Penzión Perla
Privat u Terky
Penzión Tatry

TOP služby

Gorals s.r.o.
Stolarstvo Domino
Profi drill
Wild Park
Konzum ABC

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?


LV SERVIS.SK