Udalosti v kocke
Pozvánka Tlačiť Email
Pozemkové spoločenstvo Urbariát Ždiar pozýva na valné zhromaždenie podielnikov Urbariátu dňa 24.05.2015 o 11.00 hod. do Goralskej karčmy.
 
Predsezónne stretnutie podnikateľov Tlačiť Email
Pozvánka
Obec Ždiar a Ski Bachledova pozýva na predsezónne stretnutie podnikateľov v cestovnom ruchu, ktoré sa uskutoční dňa 31.05.2015 o 11.00 hod. Miesto konania Bufet pod sedačkou, Bachledova dolina.
 
Slávnostné otvorenie denného stacionára v Ždiari Tlačiť Email
Fotogaléria
Dňa 21.5.2015 v priestoroch bývalého obecného úradu slávnostne otvoril Pavol Bekeš, starosta obce, denný stacionár pre občanov Ždiaru. Predchádzala tomu rekonštrukcia budovy za vyše 30 000,00 Eur. Pozvanie prijal riaditeľ Spišskej katolíckej charity a nové priestory vysvätil vdp. Miroslav Lettrich.
 
Deň matiek Tlačiť Email
Fotogaléria
Dňa 15.5.2015 si v našej MŠ pripomenuli jeden z najkrajších dní v roku "Deň matiek". Krátkym kultúrnym programom plný básničiek, pesničiek a tančekov sa deti poďakovali svojím mamičkám za ich lásku, starostlivosť a obetavosť.
 
Slávnostné uvítanie novonarodených detí Tlačiť Email
Fotogaléria
13. mája 2015 sme slávnostne privítali medzi seba nových občanov, ktorí sa narodili v roku 2014. Po úvodných slovách Ing. Veroniky Pitoňákovej si pre najmenších a ich rodičov pripravili program deti z materskej a základnej školy. Po vystúpení sa prítomným prihovoril starosta obce Ing. Pavol Bekeš, ktorý deťom aj rodičom poprial do ďalšieho života veľa šťastia, zdravia a radosti.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik

TOP služby

Wild Park
Ski Rent
Stolarstvo Domino
Robo Burger
Gorals s.r.o.

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?


LV SERVIS.SK