Udalosti v kocke
Pozvánka Tlačiť Email
Pozemkové spoločenstvo Urbariát Ždiar pozýva na valné zhromaždenie podielnikov Urbariátu dňa 24.05.2015 o 11.00 hod. do Goralskej karčmy.
 
Predsezónne stretnutie podnikateľov Tlačiť Email
Pozvánka
Obec Ždiar a Ski Bachledova pozýva na predsezónne stretnutie podnikateľov v cestovnom ruchu, ktoré sa uskutoční dňa 31.05.2015 o 11.00 hod. Miesto konania Bufet pod sedačkou, Bachledova dolina.
 
Slávnostné otvorenie denného stacionára v Ždiari Tlačiť Email
Fotogaléria
Dňa 21.5.2015 v priestoroch bývalého obecného úradu slávnostne otvoril Pavol Bekeš, starosta obce, denný stacionár pre občanov Ždiaru. Predchádzala tomu rekonštrukcia budovy za vyše 30 000,00 Eur. Pozvanie prijal riaditeľ Spišskej katolíckej charity a nové priestory vysvätil vdp. Miroslav Lettrich.
 
Deň matiek Tlačiť Email
Fotogaléria
Dňa 15.5.2015 si v našej MŠ pripomenuli jeden z najkrajších dní v roku "Deň matiek". Krátkym kultúrnym programom plný básničiek, pesničiek a tančekov sa deti poďakovali svojím mamičkám za ich lásku, starostlivosť a obetavosť.
 
Slávnostné uvítanie novonarodených detí Tlačiť Email
Fotogaléria
13. mája 2015 sme slávnostne privítali medzi seba nových občanov, ktorí sa narodili v roku 2014. Po úvodných slovách Ing. Veroniky Pitoňákovej si pre najmenších a ich rodičov pripravili program deti z materskej a základnej školy. Po vystúpení sa prítomným prihovoril starosta obce Ing. Pavol Bekeš, ktorý deťom aj rodičom poprial do ďalšieho života veľa šťastia, zdravia a radosti.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzión Tatry
Penzión Perla
Privat u Terky
Penzion Kamzik

TOP služby

Konzum ABC
Gorals s.r.o.
Profi drill
Wild Park
Robo Burger

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?


LV SERVIS.SK