Udalosti v kocke
Vyplácanie nájmu za pozemky Tlačiť Email
Firma K+P EKOKRM, s.r.o. v nedeľu dňa 31.1.2016 od 10.00 hod. na Obecnom úrade v Ždiari bude vyplácať nájom vlastníkom pozemkov, ktorí majú s firmou uzatvorenú zmluvu.
 
Návšteva v lyžiarskom stredisku Skicentrum Strednica Ždiar Tlačiť Email
Dňa 14.1.2016  lyžiarske stredisko Skicentrum Strednica Ždiar navštívil Robert Fico, predseda vlády SR a Juraj Draxler, minister školstva, vedy, výskumu a športu SR. Účelom návštevy bolo stretnutie so zástupcami škôl a ich žiakmi,  samosprávy a prevádzkovateľom lyžiarskeho strediska. Školy už lyžiarske výcviky realizujú za pomoci dotácií, ktoré sú určené na kurzy pohybových aktivít v prírode a školy v prírode v súlade s §7 ods. 19 zákona 597/2003 Z.z. o financovaní základných škôl, stredných škôl a školských zariadení v z.n.p.
Ďalej...
 
Oznamovacia povinnosť Tlačiť Email
Tlačivo
Prevádzkovateľ malého zdroja znečisťovania ovzdušia je povinný písomne oznámiť každoročne do 15. februára obci za každý zdroj znečisťovania ovzdušia údaje za predchádzajúci kalendárny rok.
Ďalej...
 
Hokejový turnaj „O pohár starostu obce“ 2016 Tlačiť Email
Fotogaléria
24. januára 2016 sa konal hokejový turnaj „O pohár starostu obce“ za účasti mužstiev: Organizátori- Strachan Team, POWER KING, Capitals Ždiar, TJ Ždiar. Zápasy vyvrcholili do finálového zápasu, ktorého víťazom sa stalo družstvo Capitals Ždiar.

1. miesto CAPITALS Ždiar
2. miesto Organizátori- Strachan Team
3. miesto POWER KING

Všetkým športovcom blahoželáme k výkonom a ďakujeme všetkým, ktorí pomohli pri organizácii športového odpoludnia.
 
Vážení ubytovatelia, Tlačiť Email
vaše ubytovacie zariadenie je publikované na oficiálnych web stránkach obce Ždiar www.zdiar.sk. V prípade záujmu prezentácie aj v kalendárnom roku 2016 je povinnosť zaplatiť poplatok do 31. januára 2016 do pokladne Obce Ždiar alebo prevodným príkazom na účet obce.
Ďalej...
 
Výročná členská schôdza DHZ Ždiar Tlačiť Email
Pozvánka
Dňa 22.01.2016 o 19.00 sa na obecnom úrade uskutoční výročná členská schôdza DHZ Ždiar.
 
Zážitková jazda ratrakom Tlačiť Email
Kedykoľvek počas dňa alebo večera sa môžete previesť ratrakom a zažiť tak trochu adrenalínu! 2-4 osoby 40,-€ / jazda / cca 20 minút. Každá ďalšia osoba 8,-€. Hostia ubytovaní vo Wellness Penzióne*** Strachan a v Hoteli Bachledka**** Strachan so zľavou 20%!
 
Vianočná besiedka Tlačiť Email
Fotogaléria
Vyvrcholením predvianočného obdobia v našej materskej škole bola Vianočná besiedka, v ktorej deti pozdravili svojich najbližších vianočnými básničkami, pesničkami, tancom a vinšovačkami.
 
Ski Centrum Strednica Ždiar Tlačiť Email
Ski Centrum Strednica Ždiar oznamuje lyžiarskej verejnosti, že od 4.1.2016 v areáli lyžiarskeho strediska je spustená aj 4- sedačková lanovka s upravenými traťami.
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík

TOP služby

Konzum ABC
Robo Burger
Ski Rent
Wild Park
Stolarstvo Domino

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?


LV SERVIS.SK