Úvod arrow Termálne vody
Termálne vody
Vyšné Ružbachy Tlačiť Email
Termálne kúpalisko Izabela vytvára atraktívne prostredie pre návštevníkov, rekreantov s plnou možnosťou regenerácie fyzických a duševných síl.

Novinkou je termálny krytý bazén s teplotou vody 34°C, ktorý je v prevádzke po celý rok. Termálny krytý bazén umožňuje plnohodnotnú návštevu areálu aj v prípade menej priaznivého počasia. Súčasťou termálneho krytého bazénu je aj oddychový priestor s občerstvením a šatňami.

Originálnymi atrakciami areálu je ostrov v rekreačnom bazéne s vysokými ihličnatými stromami, skokanská veža v plaveckom bazéne(výška veže - 5m) a odsúvateľná kopula na termálnom krytom bazéne. Odsúvateľná kopula spolu s pohyblivými stenami na tomto bazéne zabezpečuje blízky neopakovateľný kontakt s okolitou prírodou. V areáli sú tiež detské ihriská, opaľovacie ležadlá, infrasauna, občerstvenie, šatne a sociálne zariadenia.

Celoročná prevádzka termálneho kúpaliska Izabela vo Vyšných Ružbachoch návštevníkom umožňuje vybrať si čas návštevy podľa vlastného želania.

Viac: www.kupaliska.sk
 
 
Vrbov – termálne kúpalisko Tlačiť Email
Pozývame Vás do termálneho kúpaliska vo Vrbove, ktoré je v prevádzke celoročne. Minerálna voda má blahodarné účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a srdcovocievny systém

Viac info: http://www.termalnekupalisko.com
 
AquaCity Poprad Tlačiť Email
Jedinečnosť AquaCity spočíva vo využívaní voľne dostupných prírodných energetických zdrojov, ktoré zabezpečujú teplo a energiu pre hotely, vodný park, reštauráciu, bary, fitnescentrá a konferenčné priestory strediska. Využívanie ekologickej energie šetrí peniaze aj životné prostredie. Názov AquaCity evokuje množstvo procedúr a aktivít, ktoré súvisia s vodou. Ponúka veľký počet bazénov, šmýkačiek, toboganov a víriviek. Sami zistíte, že voda vo vodnom parku a wellness centre je viac než len výnimočná.
 
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík
Penzión Perla

TOP služby

Stolarstvo Domino
Robo Burger
Profi drill
Gorals s.r.o.
Konzum ABC

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
24 Hostí

LV SERVIS.SK