Úvod arrow Termálne vody
Termálne vody
Vyšné Ružbachy Tlačiť Email
Termálne kúpalisko Izabela vytvára atraktívne prostredie pre návštevníkov, rekreantov s plnou možnosťou regenerácie fyzických a duševných síl.

Novinkou je termálny krytý bazén s teplotou vody 34°C, ktorý je v prevádzke po celý rok. Termálny krytý bazén umožňuje plnohodnotnú návštevu areálu aj v prípade menej priaznivého počasia. Súčasťou termálneho krytého bazénu je aj oddychový priestor s občerstvením a šatňami.

Originálnymi atrakciami areálu je ostrov v rekreačnom bazéne s vysokými ihličnatými stromami, skokanská veža v plaveckom bazéne(výška veže - 5m) a odsúvateľná kopula na termálnom krytom bazéne. Odsúvateľná kopula spolu s pohyblivými stenami na tomto bazéne zabezpečuje blízky neopakovateľný kontakt s okolitou prírodou. V areáli sú tiež detské ihriská, opaľovacie ležadlá, infrasauna, občerstvenie, šatne a sociálne zariadenia.

Celoročná prevádzka termálneho kúpaliska Izabela vo Vyšných Ružbachoch návštevníkom umožňuje vybrať si čas návštevy podľa vlastného želania.

Viac: www.kupaliska.sk
 
 
Vrbov – termálne kúpalisko Tlačiť Email
Pozývame Vás do termálneho kúpaliska vo Vrbove, ktoré je v prevádzke celoročne. Minerálna voda má blahodarné účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a srdcovocievny systém

Viac info: http://www.termalnekupalisko.com
 
AquaCity Poprad Tlačiť Email
Jedinečnosť AquaCity spočíva vo využívaní voľne dostupných prírodných energetických zdrojov, ktoré zabezpečujú teplo a energiu pre hotely, vodný park, reštauráciu, bary, fitnescentrá a konferenčné priestory strediska. Využívanie ekologickej energie šetrí peniaze aj životné prostredie. Názov AquaCity evokuje množstvo procedúr a aktivít, ktoré súvisia s vodou. Ponúka veľký počet bazénov, šmýkačiek, toboganov a víriviek. Sami zistíte, že voda vo vodnom parku a wellness centre je viac než len výnimočná.
 
 
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Privat u Terky
Apartmány Kamzík
Penzion Kamzik
Penzión Perla

TOP služby

Profi drill
Stolarstvo Domino
Gorals s.r.o.
Konzum ABC
Wild Park

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
1 Hosť

LV SERVIS.SK