Úvod arrow Cestovný ruch arrow Doprava do Belianskych Tatier
Doprava do Belianskych Tatier Tlačiť Email
Doprava
Doprava
Doprava do Belianskych Tatier je možná vo všetkých ročných obdobiach pohodlne a komfortne. Všetky hlavné druhy dopravy do Belianskych Tatier sú situované v meste Poprad. Sem sa dá pricestovať letecky zo Sliača, Žiliny, Bratislavy či Londýna na letisko Poprad-Tatry. Vlakové súpravy spájajúce Vysoké a Belianske Tatry s okolitými krajinami stoja na vlakovej stanici, ktorá je momentálne v rekonštrukcii. Cestujúci by mali zvýšiť pozornosť v tomto období aj keď stanica je v tomto stave bezpečná a vlaková preprava funguje bez zmien a obmedzení. Odtiaľto sa dá s Belianskymi Tatrami spojiť prostredníctvom novej električky štartujúcej z hlavnej stanice smerom do Starého Smokovca. V bezprostrednej blízkosti vlakovej stanice sa nachádza aj autobusová stanica ...

Z hlavnej autobusovej stanice spoločnosti SAD Poprad môžete taktiež pohodlne vycestovať do Ždiaru autobusom s priamym spojom alebo s prestupom v Starom Smokovci. V okolí staníc sa nachádza aj viacero parkovísk s taxíkmi. Tie ponúkajú možnosť dopravy do Belianskych Tatier a Ždiaru vo vozidlách typu osobný automobil, pre skupiny sú k dispozícii mikrobusy.

Všetky druhy dopravy sú k dispozícii v každom ročnom období a ich kvalita závisí spravidla od druhu dopravného prostriedku, spoločnosti a ceny za cestovné.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Privat u Terky
Penzion Kamzik

TOP služby

Sport shop
Robo Burger
Gorals s.r.o.
Stolarstvo Domino
Konzum ABC

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?

Práve je pripojených:
4 Hostí

LV SERVIS.SK