Úvod arrow Cestovný ruch arrow Doprava do Belianskych Tatier
Doprava do Belianskych Tatier Tlačiť Email
Doprava
Doprava
Doprava do Belianskych Tatier je možná vo všetkých ročných obdobiach pohodlne a komfortne. Všetky hlavné druhy dopravy do Belianskych Tatier sú situované v meste Poprad. Sem sa dá pricestovať letecky zo Sliača, Žiliny, Bratislavy či Londýna na letisko Poprad-Tatry. Vlakové súpravy spájajúce Vysoké a Belianske Tatry s okolitými krajinami stoja na vlakovej stanici, ktorá je momentálne v rekonštrukcii. Cestujúci by mali zvýšiť pozornosť v tomto období aj keď stanica je v tomto stave bezpečná a vlaková preprava funguje bez zmien a obmedzení. Odtiaľto sa dá s Belianskymi Tatrami spojiť prostredníctvom novej električky štartujúcej z hlavnej stanice smerom do Starého Smokovca. V bezprostrednej blízkosti vlakovej stanice sa nachádza aj autobusová stanica ...

Z hlavnej autobusovej stanice spoločnosti SAD Poprad môžete taktiež pohodlne vycestovať do Ždiaru autobusom s priamym spojom alebo s prestupom v Starom Smokovci. V okolí staníc sa nachádza aj viacero parkovísk s taxíkmi. Tie ponúkajú možnosť dopravy do Belianskych Tatier a Ždiaru vo vozidlách typu osobný automobil, pre skupiny sú k dispozícii mikrobusy.

Všetky druhy dopravy sú k dispozícii v každom ročnom období a ich kvalita závisí spravidla od druhu dopravného prostriedku, spoločnosti a ceny za cestovné.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzión Perla
Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík

TOP služby

Gorals s.r.o.
Robo Burger
Konzum ABC
Wild Park
Stolarstvo Domino

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?


LV SERVIS.SK