Úvod arrow Služby arrow Sport Shop
Sport Shop Tlačiť Email
Ponúkame Vám k zapožičaniu novú značkovú kvalitnú lyžiarsku carwingovu a snowboardovu výstroj, ktorú zastrešíme profesionálnym servisom. Kvalitu našich služieb odzrkadľuje dlhoročná prax a účinkovanie v tejto profesii. Radi Vám  poradíme a pomôžeme pri výbere správnej výstroje na daný druh športu, ktorý chcete vykonávať.

Doplnky k športu taktiež nájdete v našej požičovni, ktorú domáci poznajú pod názvom U Vlasty. Pri požičovni sa nachádza parkovisko, ktoré poskytuje pohodlný nákup, či zapožičiavanie bez stresov. Pre svojich najmenších si môžete zapožičať sánky alebo boby či detské lyže. Prilby, lyžiarske okuliare a iné ochranné prostriedky sú samozrejmosťou, ktorú naša požičovňa poskytuje.

Náš Sport Shop Vám poskytuje možnosť aj kúpy Vami vybraného športového náčinia o ktorý máte záujem. Na sklade máme rôzne druhy kvalitných lyží, snowboardov, palíc, lyžiarskych okuliarov, rukavíc, kukiel.... a iného tovaru tykajúceho sa tohto obľúbeného zimného športu

link: http://www.poziclyze.sk

kontakt:
Milan Michna
tel.: +421907986508
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript, aby ste ju mohli vidieť.

Otvorené denne od 8:30 do 18:00
počas zimnej turistickej sezóny

Požičovňa je pri benzínovej pumpe oproti kostolu

 
Ďalšia >
 
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Penzion Kamzik
Apartmány Kamzík

TOP služby

Stolarstvo Domino
Konzum ABC
Gorals s.r.o.
Profi drill
Ski Rent

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?


LV SERVIS.SK