Úvod arrow Služby arrow Sport Shop
Sport Shop Tlačiť Email
Ponúkame Vám k zapožičaniu novú značkovú kvalitnú lyžiarsku carwingovu a snowboardovu výstroj, ktorú zastrešíme profesionálnym servisom. Kvalitu našich služieb odzrkadľuje dlhoročná prax a účinkovanie v tejto profesii. Radi Vám  poradíme a pomôžeme pri výbere správnej výstroje na daný druh športu, ktorý chcete vykonávať.

Doplnky k športu taktiež nájdete v našej požičovni, ktorú domáci poznajú pod názvom U Vlasty. Pri požičovni sa nachádza parkovisko, ktoré poskytuje pohodlný nákup, či zapožičiavanie bez stresov. Pre svojich najmenších si môžete zapožičať sánky alebo boby či detské lyže. Prilby, lyžiarske okuliare a iné ochranné prostriedky sú samozrejmosťou, ktorú naša požičovňa poskytuje.

Náš Sport Shop Vám poskytuje možnosť aj kúpy Vami vybraného športového náčinia o ktorý máte záujem. Na sklade máme rôzne druhy kvalitných lyží, snowboardov, palíc, lyžiarskych okuliarov, rukavíc, kukiel.... a iného tovaru tykajúceho sa tohto obľúbeného zimného športu

link: http://www.poziclyze.sk

kontakt:
Milan Michna
tel.: +421907986508
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript, aby ste ju mohli vidieť.

Otvorené denne od 8:30 do 18:00
počas zimnej turistickej sezóny

Požičovňa je pri benzínovej pumpe oproti kostolu

 
Ďalšia >
  
SlovakEnglish

Translate (no formal)

French German Polish Russian Spanish Slovak Hungarian

Voľné ubytovacie miesta

Apartmány Kamzík
Penzión Patrik
Penzión Perla
Privat u Terky
Penzion Kamzik

TOP služby

Stolarstvo Domino
Wild Park
Konzum ABC
Gorals s.r.o.
Profi drill

Naposledy pridané...

Kto je pripojený?


LV SERVIS.SK